2018 Вища ліга (юнаки)
Print
1 тур 27-05-2018 13:00 Воля (юн.) 7 : 0 Галичина Х (юн.)
  27-05-2018 13:00 Гошани (юн.) 2 : 1 Зоря (юн.)
  27-05-2018 13:00 Галичина Г (юн.) 1 : 8 Верховина Р (юн.)
  27-05-2018 15:00 Перемога (юн.) 3 : 0 Колос У (юн.)
  27-05-2018 15:00 Арсенал Б (юн.) 0 : 3 Заверещиця (юн.)
  27-05-2018 15:00 Богун П (юн.) 3 : 3 Сокіл В/Д (юн.)

2 тур 03-06-2018 13:00 Верховина Р (юн.) 2 : 1 Воля (юн.)
  03-06-2018 13:00 Верес М (юн.) 6 : 2 Рода (юн.)
  03-06-2018 13:00 Сокіл В/Д (юн.) 10 : 2 Галичина Г (юн.)
  03-06-2018 13:00 Колос У (юн.) 1 : 17 Богун П (юн.)
  03-06-2018 13:00 Заверещиця (юн.) 6 : 0 Перемога (юн.)
  03-06-2018 14:00 Зоря (юн.) 5 : 3 Арсенал Б (юн.)

3 тур 10-06-2018 12:00 Галичина Г (юн.) 8 : 0 Колос У (юн.)
  10-06-2018 13:00 Гошани (юн.) 4 : 0 Верес М (юн.)
  10-06-2018 13:00 Рода (юн.) 3 : 1 Галичина Х (юн.)
  10-06-2018 14:00 Богун П (юн.) 1 : 1 Заверещиця (юн.)
  10-06-2018 15:00 Воля (юн.) 6 : 8 Сокіл В/Д (юн.)
  10-06-2018 15:00 Перемога (юн.) 1 : 1 Зоря (юн.)

4 тур 17-06-2018 12:00 Заверещиця (юн.) 3 : 0 Галичина Г (юн.)
  17-06-2018 13:00 Верховина Р (юн.) 4 : 1 Рода (юн.)
  17-06-2018 13:00 Зоря (юн.) 2 : 2 Богун П (юн.)
  17-06-2018 14:00 Гошани (юн.) 6 : 0 Арсенал Б (юн.)
  17-06-2018 15:00 Колос У (юн.) 0 : 3 Воля (юн.)
  17-06-2018 15:00 Верес М (юн.) 4 : 3 Галичина Х (юн.)

5 тур 24-06-2018 12:00 Рода (юн.) 0 : 3 Сокіл В/Д (юн.)
  24-06-2018 13:00 Арсенал Б (юн.) 0 : 5 Верес М (юн.)
  24-06-2018 13:00 Галичина Х (юн.) 1 : 7 Верховина Р (юн.)
  24-06-2018 13:00 Галичина Г (юн.) 1 : 12 Зоря (юн.)
  24-06-2018 13:00 Воля (юн.) 0 : 1 Заверещиця (юн.)
  24-06-2018 15:00 Перемога (юн.) 3 : 5 Гошани (юн.)

6 тур 28-06-2018 15:00 Гошани (юн.) 1 : 7 Богун П (юн.)
  28-06-2018 16:00 Зоря (юн.) 2 : 1 Воля (юн.)
  28-06-2018 16:00 Арсенал Б (юн.) 0 : 4 Перемога (юн.)
  28-06-2018 16:30 Колос У (юн.) 1 : 13 Рода (юн.)
  28-06-2018 17:00 Сокіл В/Д (юн.) 6 : 1 Галичина Х (юн.)
  28-06-2018 17:00 Верес М (юн.) 1 : 3 Верховина Р (юн.)

7 тур 01-07-2018 14:00 Перемога (юн.) 2 : 1 Верес М (юн.)
  01-07-2018 14:00 Галичина Х (юн.) 3 : 0 Колос У (юн.)
  01-07-2018 14:00 Богун П (юн.) 3 : 0 Арсенал Б (юн.)
  01-07-2018 14:00 Верховина Р (юн.) 3 : 3 Сокіл В/Д (юн.)
  01-07-2018 14:00 Рода (юн.) 0 : 8 Заверещиця (юн.)
  01-07-2018 15:00 Галичина Г (юн.) 0 : 17 Гошани (юн.)

8 тур 08-07-2018 13:00 Заверещиця (юн.) 3 : 0 Галичина Х (юн.)
  08-07-2018 13:00 Арсенал Б (юн.) 0 : 3 Галичина Г (юн.)
  08-07-2018 14:00 Колос У (юн.) 0 : 3 Верховина Р (юн.)
  08-07-2018 15:00 Перемога (юн.) 3 : 1 Богун П (юн.)
  08-07-2018 15:00 Верес М (юн.) 1 : 3 Сокіл В/Д (юн.)
  08-07-2018 15:00 Зоря (юн.) 2 : 1 Рода (юн.)

9 тур 12-07-2018 14:00 Галичина Г (юн.) 3 : 1 Перемога (юн.)
  12-07-2018 14:00 Воля (юн.) - : - Арсенал Б (юн.)
  12-07-2018 15:30 Верховина Р (юн.) 0 : 2 Заверещиця (юн.)
  12-07-2018 16:30 Галичина Х (юн.) 0 : 4 Зоря (юн.)
  12-07-2018 16:30 Сокіл В/Д (юн.) 3 : 0 Колос У (юн.)

10 тур 15-07-2018 14:00 Гошани (юн.) 3 : 2 Рода (юн.)
  15-07-2018 14:00 Верес М (юн.) 3 : 0 Колос У (юн.)
  15-07-2018 14:00 Заверещиця (юн.) 1 : 2 Сокіл В/Д (юн.)
  15-07-2018 14:30 Перемога (юн.) 6 : 3 Воля (юн.)
  15-07-2018 15:00 Зоря (юн.) 2 : 5 Верховина Р (юн.)
  15-07-2018 15:00 Богун П (юн.) 5 : 1 Галичина Г (юн.)

11 тур 22-07-2018 13:00 Рода (юн.) 3 : 0 Арсенал Б (юн.)
  22-07-2018 13:00 Сокіл В/Д (юн.) 2 : 2 Зоря (юн.)
  22-07-2018 14:00 Галичина Х (юн.) 1 : 3 Гошани (юн.)
  22-07-2018 14:00 Колос У (юн.) 0 : 13 Заверещиця (юн.)
  22-07-2018 15:30 Галичина Г (юн.) 2 : 5 Верес М (юн.)
  22-07-2018 15:30 Воля (юн.) 3 : 2 Богун П (юн.)

12 тур 29-07-2018 13:00 Верес М (юн.) 0 : 6 Заверещиця (юн.)
  29-07-2018 14:00 Гошани (юн.) 4 : 2 Верховина Р (юн.)
  29-07-2018 14:00 Зоря (юн.) 13 : 0 Колос У (юн.)
  29-07-2018 14:00 Воля (юн.) 12 : 1 Галичина Г (юн.)
  29-07-2018 14:00 Арсенал Б (юн.) 0 : 3 Галичина Х (юн.)
  29-07-2018 14:00 Перемога (юн.) - : - Рода (юн.)

13 тур 05-08-2018 13:00 Верес М (юн.) 1 : 0 Воля (юн.)
  05-08-2018 14:00 Верховина Р (юн.) 3 : 0 Арсенал Б (юн.)
  05-08-2018 14:00 Сокіл В/Д (юн.) 3 : 1 Гошани (юн.)
  05-08-2018 14:00 Зоря (юн.) 3 : 0 Заверещиця (юн.)
  05-08-2018 14:00 Рода (юн.) 3 : 6 Богун П (юн.)
  05-08-2018 15:00 Галичина Х (юн.) 4 : 2 Перемога (юн.)

14 тур 12-08-2018 14:00 Гошани (юн.) 3 : 0 Колос У (юн.)
  12-08-2018 14:00 Арсенал Б (юн.) 0 : 3 Сокіл В/Д (юн.)
  12-08-2018 14:00 Верес М (юн.) 3 : 1 Зоря (юн.)
  12-08-2018 14:00 Перемога (юн.) 4 : 4 Верховина Р (юн.)
  12-08-2018 14:30 Рода (юн.) 3 : 0 Галичина Г (юн.)
  12-08-2018 15:00 Богун П (юн.) 3 : 1 Галичина Х (юн.)

15 тур 19-08-2018 13:00 Воля (юн.) 0 : 7 Рода (юн.)
  19-08-2018 13:00 Сокіл В/Д (юн.) 12 : 1 Перемога (юн.)
  19-08-2018 13:00 Колос У (юн.) 3 : 0 Арсенал Б (юн.)
  19-08-2018 13:00 Галичина Г (юн.) 3 : 17 Галичина Х (юн.)
  19-08-2018 13:00 Верховина Р (юн.) 3 : 1 Богун П (юн.)
  19-08-2018 14:00 Заверещиця (юн.) 2 : 3 Гошани (юн.)

16 тур 26-08-2018 13:00 Заверещиця (юн.) 3 : 0 Арсенал Б (юн.)
  26-08-2018 14:00 Колос У (юн.) 0 : 9 Перемога (юн.)
  26-08-2018 14:00 Верховина Р (юн.) 3 : 0 Галичина Г (юн.)
  26-08-2018 14:00 Галичина Х (юн.) 5 : 4 Воля (юн.)
  26-08-2018 14:30 Зоря (юн.) 2 : 4 Гошани (юн.)
  26-08-2018 15:00 Сокіл В/Д (юн.) 5 : 3 Богун П (юн.)

17 тур 02-09-2018 12:00 Арсенал Б (юн.) 0 : 3 Зоря (юн.)
  02-09-2018 13:00 Воля (юн.) 3 : 4 Верховина Р (юн.)
  02-09-2018 14:00 Богун П (юн.) 3 : 0 Колос У (юн.)
  02-09-2018 14:00 Рода (юн.) 3 : 4 Верес М (юн.)
  02-09-2018 14:00 Перемога (юн.) 2 : 4 Заверещиця (юн.)
  02-09-2018 15:00 Галичина Г (юн.) 0 : 4 Сокіл В/Д (юн.)

18 тур 09-09-2018 12:00 Колос У (юн.) - : - Галичина Г (юн.)
  09-09-2018 14:00 Зоря (юн.) 3 : 0 Перемога (юн.)
  09-09-2018 14:00 Сокіл В/Д (юн.) 1 : 2 Воля (юн.)
  09-09-2018 14:00 Галичина Х (юн.) 2 : 2 Рода (юн.)
  09-09-2018 15:00 Верес М (юн.) 2 : 0 Гошани (юн.)
  09-09-2018 15:00 Заверещиця (юн.) 2 : 0 Богун П (юн.)

19 тур 16-09-2018 12:30 Арсенал Б (юн.) 0 : 3 Гошани (юн.)
  16-09-2018 13:00 Воля (юн.) 3 : 0 Колос У (юн.)
  16-09-2018 14:00 Галичина Х (юн.) 1 : 3 Верес М (юн.)
  16-09-2018 14:00 Рода (юн.) 2 : 2 Верховина Р (юн.)
  16-09-2018 15:00 Богун П (юн.) 2 : 1 Зоря (юн.)
  16-09-2018 15:00 Галичина Г (юн.) 1 : 9 Заверещиця (юн.)

20 тур 23-09-2018 14:00 Верховина Р (юн.) 6 : 0 Галичина Х (юн.)
  23-09-2018 14:00 Заверещиця (юн.) 5 : 0 Воля (юн.)
  23-09-2018 14:00 Сокіл В/Д (юн.) 3 : 1 Рода (юн.)
  23-09-2018 14:00 Верес М (юн.) 3 : 0 Арсенал Б (юн.)
  23-09-2018 14:00 Зоря (юн.) 3 : 0 Галичина Г (юн.)
  23-09-2018 15:00 Гошани (юн.) 7 : 0 Перемога (юн.)

9 тур 27-09-2018 15:00 Богун П (юн.) 0 : 3 Верес М (юн.)

21 тур 30-09-2018 13:00 Галичина Х (юн.) 0 : 6 Сокіл В/Д (юн.)
  30-09-2018 13:00 Перемога (юн.) 3 : 0 Арсенал Б (юн.)
  30-09-2018 14:00 Рода (юн.) 3 : 0 Колос У (юн.)
  30-09-2018 14:00 Воля (юн.) 1 : 5 Зоря (юн.)
  30-09-2018 14:00 Богун П (юн.) 0 : 3 Гошани (юн.)
  30-09-2018 14:00 Верховина Р (юн.) 1 : 1 Верес М (юн.)

22 тур 07-10-2018 13:00 Заверещиця (юн.) 3 : 0 Рода (юн.)
  07-10-2018 14:00 Верес М (юн.) 3 : 0 Перемога (юн.)
  07-10-2018 14:00 Колос У (юн.) 1 : 18 Галичина Х (юн.)
  07-10-2018 14:00 Арсенал Б (юн.) 0 : 3 Богун П (юн.)
  07-10-2018 14:00 Сокіл В/Д (юн.) 4 : 1 Верховина Р (юн.)
  07-10-2018 14:00 Гошани (юн.) 3 : 0 Галичина Г (юн.)

23 тур 14-10-2018 13:00 Галичина Г (юн.) 3 : 0 Арсенал Б (юн.)
  14-10-2018 14:00 Богун П (юн.) 3 : 0 Перемога (юн.)
  14-10-2018 14:00 Сокіл В/Д (юн.) 1 : 1 Верес М (юн.)
  14-10-2018 14:00 Верховина Р (юн.) 3 : 0 Колос У (юн.)
  14-10-2018 14:00 Воля (юн.) 2 : 2 Гошани (юн.)
  14-10-2018 14:00 Галичина Х (юн.) 0 : 2 Заверещиця (юн.)
  14-10-2018 14:00 Рода (юн.) 4 : 3 Зоря (юн.)

24 тур 21-10-2018 13:00 Перемога (юн.) 0 : 3 Галичина Г (юн.)
  21-10-2018 13:00 Арсенал Б (юн.) 0 : 3 Воля (юн.)
  21-10-2018 14:00 Колос У (юн.) 0 : 22 Сокіл В/Д (юн.)
  21-10-2018 14:00 Верес М (юн.) 3 : 2 Богун П (юн.)
  21-10-2018 14:00 Зоря (юн.) 1 : 2 Галичина Х (юн.)
  21-10-2018 14:00 Заверещиця (юн.) 7 : 1 Верховина Р (юн.)

25 тур 28-10-2018 13:00 Колос У (юн.) 0 : 12 Верес М (юн.)
  28-10-2018 13:00 Воля (юн.) 3 : 0 Перемога (юн.)
  28-10-2018 13:00 Галичина Г (юн.) 0 : 3 Богун П (юн.)
  28-10-2018 13:00 Сокіл В/Д (юн.) 3 : 2 Заверещиця (юн.)
  28-10-2018 13:00 Рода (юн.) 3 : 4 Гошани (юн.)
  28-10-2018 13:00 Верховина Р (юн.) 3 : 0 Зоря (юн.)

8 тур 31-10-2018 13:00 Гошани (юн.) 5 : 2 Воля (юн.)

26 тур 04-11-2018 12:00 Арсенал Б (юн.) 0 : 3 Рода (юн.)
  04-11-2018 13:00 Заверещиця (юн.) 3 : 0 Колос У (юн.)
  04-11-2018 13:00 Верес М (юн.) 3 : 0 Галичина Г (юн.)
  04-11-2018 13:00 Гошани (юн.) 3 : 0 Галичина Х (юн.)
  04-11-2018 13:00 Богун П (юн.) 2 : 4 Воля (юн.)
  04-11-2018 13:00 Зоря (юн.) 0 : 3 Сокіл В/Д (юн.)

27 тур 11-11-2018 12:30 Заверещиця (юн.) 6 : 2 Верес М (юн.)
  11-11-2018 13:00 Галичина Х (юн.) 3 : 0 Арсенал Б (юн.)
  11-11-2018 13:00 Галичина Г (юн.) 0 : 3 Воля (юн.)
  11-11-2018 13:00 Верховина Р (юн.) 2 : 3 Гошани (юн.)
  11-11-2018 13:00 Колос У (юн.) 3 : 0 Зоря (юн.)
  11-11-2018 14:00 Рода (юн.) 3 : 0 Перемога (юн.)

28 тур 18-11-2018 12:00 Богун П (юн.) 1 : 7 Рода (юн.)
  18-11-2018 12:00 Гошани (юн.) 0 : 2 Сокіл В/Д (юн.)
  18-11-2018 12:00 Заверещиця (юн.) 3 : 0 Зоря (юн.)
  18-11-2018 12:00 Воля (юн.) 1 : 2 Верес М (юн.)
  18-11-2018 12:00 Перемога (юн.) 0 : 3 Галичина Х (юн.)
  18-11-2018 12:00 Арсенал Б (юн.) 0 : 3 Верховина Р (юн.)

29 тур 25-11-2018 12:00 Галичина Х (юн.) 0 : 3 Богун П (юн.)
  25-11-2018 12:00 Колос У (юн.) 0 : 3 Гошани (юн.)
  25-11-2018 12:00 Галичина Г (юн.) 0 : 3 Рода (юн.)
  25-11-2018 12:00 Сокіл В/Д (юн.) 3 : 0 Арсенал Б (юн.)
  25-11-2018 12:00 Зоря (юн.) 1 : 2 Верес М (юн.)
  25-11-2018 12:00 Верховина Р (юн.) 3 : 0 Перемога (юн.)

30 тур 02-12-2018 12:00 Галичина Х (юн.) 0 : 3 Галичина Г (юн.)
  02-12-2018 12:00 Гошани (юн.) 1 : 7 Заверещиця (юн.)
  02-12-2018 12:00 Богун П (юн.) 3 : 0 Верховина Р (юн.)
  02-12-2018 12:00 Перемога (юн.) 0 : 3 Сокіл В/Д (юн.)
  02-12-2018 12:00 Рода (юн.) 3 : 0 Воля (юн.)
  02-12-2018 12:00 Арсенал Б (юн.) 3 : 0 Колос У (юн.)