2019 Перша ліга
Print
1 тур Група А (Південь) 05-05-2019 13:00 Мрія 3 : 0 Юність
  05-05-2019 13:00 Дністер П 0 : 4 Галичина Х
  05-05-2019 13:00 Сокіл Зш 3 : 3 Гошани
  05-05-2019 13:00 Смерічка 0 : 3 Чайка ПЗ

1 тур Група Б (Північ) 05-05-2019 13:00 Галичина П 0 : 1 Ватра
  05-05-2019 14:00 Верховина Б 2 : 2 Меридіан
  05-05-2019 17:00 Верховина Р 2 : 1 Вікторія
  05-05-2019 18:00 Воля-2 3 : 2 Чайка Д

2 тур Група А (Південь) 12-05-2019 13:00 Галичина Х 1 : 3 Смерічка

2 тур Група Б (Північ) 12-05-2019 13:00 Меридіан 3 : 2 Галичина П

2 тур Група А (Південь) 12-05-2019 14:00 Гошани 8 : 0 Дністер П
  12-05-2019 14:00 Чайка ПЗ 4 : 1 Мрія

2 тур Група Б (Північ) 12-05-2019 14:00 Ватра 3 : 3 Воля-2

2 тур Група А (Південь) 12-05-2019 17:00 Сокіл Зв 2 : 0 Сокіл Зш

2 тур Група Б (Північ) 12-05-2019 17:00 Вікторія 2 : 8 Верховина Б
  12-05-2019 17:30 Сокіл В 0 : 2 Верховина Р

3 тур Група Б (Північ) 19-05-2019 13:30 Меридіан 2 : 3 Ватра

3 тур Група А (Південь) 19-05-2019 14:00 Галичина Х 1 : 1 Чайка ПЗ
  19-05-2019 14:00 Сокіл Зш 0 : 2 Юність

3 тур Група Б (Північ) 19-05-2019 14:00 Верховина Р 2 : 1 Чайка Д
  19-05-2019 14:00 Галичина П 4 : 3 Вікторія

3 тур Група А (Південь) 19-05-2019 16:00 Дністер П 1 : 2 Сокіл Зв
  19-05-2019 17:30 Смерічка 1 : 0 Гошани

3 тур Група Б (Північ) 19-05-2019 17:30 Верховина Б 2 : 1 Сокіл В

4 тур Група А (Південь) 02-06-2019 13:00 Сокіл Зв 3 : 0 Смерічка
  02-06-2019 13:00 Гошани 5 : 2 Галичина Х

4 тур Група Б (Північ) 02-06-2019 14:00 Вікторія 1 : 4 Меридіан

4 тур Група А (Південь) 02-06-2019 14:30 Юність 4 : 1 Дністер П
  02-06-2019 15:00 Мрія 1 : 0 Сокіл Зш

4 тур Група Б (Північ) 02-06-2019 16:00 Воля-2 7 : 1 Верховина Р
  02-06-2019 17:00 Чайка Д 1 : 4 Верховина Б

5 тур Група Б (Північ) 09-06-2019 12:30 Вікторія 0 : 3 Ватра

5 тур Група А (Південь) 09-06-2019 13:00 Дністер П 1 : 6 Мрія
  09-06-2019 13:00 Гошани 4 : 3 Чайка ПЗ
  09-06-2019 13:00 Смерічка 3 : 1 Юність

5 тур Група Б (Північ) 09-06-2019 15:00 Меридіан 3 : 0 Сокіл В
  09-06-2019 15:00 Галичина П 3 : 4 Чайка Д

5 тур Група А (Південь) 09-06-2019 15:30 Галичина Х 0 : 4 Сокіл Зв

5 тур Група Б (Північ) 09-06-2019 17:30 Верховина Б 0 : 3 Воля-2

6 тур Група А (Південь) 16-06-2019 13:00 Сокіл Зв 3 : 2 Гошани
  16-06-2019 13:00 Мрія 1 : 1 Смерічка

6 тур Група Б (Північ) 16-06-2019 13:00 Сокіл В 0 : 3 Вікторія
  16-06-2019 14:00 Чайка Д 2 : 1 Меридіан
  16-06-2019 15:00 Ватра 2 : 1 Верховина Р
  16-06-2019 17:00 Воля-2 4 : 2 Галичина П

6 тур Група А (Південь) 16-06-2019 18:00 Юність 2 : 5 Галичина Х

7 тур Група А (Південь) 23-06-2019 13:00 Сокіл Зв 1 : 1 Чайка ПЗ
  23-06-2019 13:00 Гошани 2 : 1 Юність

7 тур Група Б (Північ) 23-06-2019 13:00 Меридіан 0 : 0 Воля-2
  23-06-2019 15:00 Вікторія 2 : 0 Чайка Д

7 тур Група А (Південь) 23-06-2019 16:00 Галичина Х 0 : 3 Мрія

7 тур Група Б (Північ) 23-06-2019 16:00 Верховина Б 3 : 5 Верховина Р

7 тур Група А (Південь) 23-06-2019 17:00 Дністер П 1 : 3 Сокіл Зш

7 тур Група Б (Північ) 23-06-2019 17:00 Сокіл В 3 : 0 Ватра

4 тур Група Б (Північ) 30-06-2019 13:00 Сокіл В 6 : 3 Галичина П

8 тур Група А (Південь) 07-07-2019 13:00 Сокіл Зш 2 : 0 Смерічка
  07-07-2019 13:00 Мрія 2 : 1 Гошани
  07-07-2019 13:00 Юність 1 : 6 Сокіл Зв

8 тур Група Б (Північ) 07-07-2019 15:00 Верховина Р 8 : 0 Галичина П

8 тур Група А (Південь) 07-07-2019 16:00 Дністер П 0 : 4 Чайка ПЗ

8 тур Група Б (Північ) 07-07-2019 16:00 Чайка Д 1 : 1 Сокіл В
  07-07-2019 17:00 Верховина Б 3 : 3 Ватра
  07-07-2019 17:00 Воля-2 4 : 2 Вікторія

9 тур Група А (Південь) 14-07-2019 13:00 Смерічка 1 : 2 Дністер П

9 тур Група Б (Північ) 14-07-2019 14:00 Галичина П 1 : 6 Верховина Б
  14-07-2019 14:30 Меридіан 1 : 2 Верховина Р

9 тур Група А (Південь) 14-07-2019 15:00 Чайка ПЗ 2 : 0 Юність
  14-07-2019 17:00 Галичина Х 0 : 2 Сокіл Зш
  14-07-2019 17:00 Сокіл Зв 1 : 0 Мрія

9 тур Група Б (Північ) 14-07-2019 17:00 Ватра 3 : 2 Чайка Д

6 тур Група А (Південь) 28-07-2019 13:00 Чайка ПЗ 2 : 1 Сокіл Зш

9 тур Група Б (Північ) 28-07-2019 13:00 Сокіл В 0 : 4 Воля-2

10 тур Група А (Південь) 04-08-2019 13:00 Галичина Х 2 : 3 Дністер П
  04-08-2019 13:00 Чайка ПЗ 1 : 2 Смерічка

10 тур Група Б (Північ) 04-08-2019 13:00 Меридіан 2 : 1 Верховина Б
  04-08-2019 13:00 Ватра 5 : 1 Галичина П
  04-08-2019 13:00 Чайка Д 0 : 3 Воля-2
  04-08-2019 15:00 Вікторія 1 : 1 Верховина Р

10 тур Група А (Південь) 04-08-2019 15:30 Юність 0 : 2 Мрія

11 тур Група А (Південь) 11-08-2019 13:00 Дністер П 1 : 4 Гошани
  11-08-2019 13:00 Мрія 2 : 1 Чайка ПЗ
  11-08-2019 13:00 Смерічка 5 : 2 Галичина Х
  11-08-2019 13:00 Сокіл Зш 0 : 1 Сокіл Зв

11 тур Група Б (Північ) 11-08-2019 14:00 Галичина П 0 : 3 Меридіан
  11-08-2019 17:00 Воля-2 1 : 4 Ватра
  11-08-2019 17:15 Верховина Б 2 : 0 Вікторія
  11-08-2019 18:00 Верховина Р 3 : 0 Сокіл В

12 тур Група А (Південь) 18-08-2019 13:00 Сокіл Зв 9 : 0 Дністер П
  18-08-2019 13:00 Юність 0 : 2 Сокіл Зш

12 тур Група Б (Північ) 18-08-2019 13:00 Ватра 0 : 3 Меридіан

12 тур Група А (Південь) 18-08-2019 14:00 Гошани 4 : 0 Смерічка
  18-08-2019 14:00 Чайка ПЗ 0 : 2 Галичина Х

12 тур Група Б (Північ) 18-08-2019 14:00 Сокіл В 1 : 5 Верховина Б
  18-08-2019 14:30 Вікторія 3 : 2 Галичина П
  18-08-2019 17:30 Чайка Д 2 : 4 Верховина Р

10 тур Група А (Південь) 25-08-2019 14:00 Гошани 6 : 1 Сокіл Зш

13 тур Група А (Південь) 01-09-2019 12:00 Дністер П 4 : 3 Юність
  01-09-2019 13:00 Смерічка 0 : 1 Сокіл Зв

13 тур Група Б (Північ) 01-09-2019 13:00 Меридіан 4 : 0 Вікторія
  01-09-2019 14:00 Галичина П 2 : 5 Сокіл В

13 тур Група А (Південь) 01-09-2019 15:00 Галичина Х 3 : 6 Гошани

13 тур Група Б (Північ) 01-09-2019 15:00 Верховина Р 2 : 2 Воля-2
  01-09-2019 15:00 Верховина Б 6 : 1 Чайка Д

13 тур Група А (Південь) 01-09-2019 17:30 Сокіл Зш 2 : 0 Мрія

14 тур Група Б (Північ) 08-09-2019 13:00 Ватра 3 : 0 Вікторія
  08-09-2019 13:00 Чайка Д 6 : 4 Галичина П
  08-09-2019 13:00 Воля-2 3 : 1 Верховина Б

14 тур Група А (Південь) 08-09-2019 14:00 Мрія 7 : 1 Дністер П
  08-09-2019 14:00 Чайка ПЗ 3 : 6 Гошани

14 тур Група Б (Північ) 08-09-2019 14:00 Сокіл В 1 : 5 Меридіан

14 тур Група А (Південь) 08-09-2019 15:00 Сокіл Зв 9 : 1 Галичина Х
  08-09-2019 17:00 Юність 0 : 4 Смерічка

15 тур Група А (Південь) 15-09-2019 12:00 Гошани 2 : 3 Сокіл Зв

15 тур Група Б (Північ) 15-09-2019 13:00 Меридіан 0 : 2 Чайка Д
  15-09-2019 14:00 Верховина Р 3 : 3 Ватра
  15-09-2019 14:00 Галичина П 1 : 4 Воля-2

15 тур Група А (Південь) 15-09-2019 15:00 Смерічка 1 : 4 Мрія
  15-09-2019 15:00 Сокіл Зш 3 : 0 Чайка ПЗ
  15-09-2019 16:00 Галичина Х 1 : 0 Юність

15 тур Група Б (Північ) 15-09-2019 16:00 Вікторія 3 : 0 Сокіл В

18 тур Група А (Південь) 22-09-2019 14:00 Дністер П 1 : 5 Смерічка

17 тур Група Б (Північ) 22-09-2019 14:00 Галичина П 0 : 3 Верховина Р

16 тур Група А (Південь) 29-09-2019 13:00 Сокіл Зш 2 : 5 Дністер П

16 тур Група Б (Північ) 06-10-2019 00:00 Ватра 3 : 0 Сокіл В

16 тур Група А (Південь) 06-10-2019 13:00 Юність 0 : 12 Гошани
  06-10-2019 13:00 Чайка ПЗ 0 : 5 Сокіл Зв

16 тур Група Б (Північ) 06-10-2019 14:00 Чайка Д 3 : 1 Вікторія
  06-10-2019 14:00 Верховина Р 3 : 5 Верховина Б

16 тур Група А (Південь) 06-10-2019 15:00 Мрія 3 : 0 Галичина Х

17 тур Група А (Південь) 06-10-2019 15:00 Смерічка 2 : 1 Сокіл Зш

16 тур Група Б (Північ) 06-10-2019 16:00 Воля-2 1 : 1 Меридіан

17 тур Група Б (Північ) 13-10-2019 00:00 Сокіл В 0 : 3 Чайка Д

17 тур Група А (Південь) 13-10-2019 13:00 Чайка ПЗ 4 : 1 Дністер П
  13-10-2019 13:00 Гошани 3 : 1 Мрія
  13-10-2019 15:30 Сокіл Зв 5 : 0 Юність

17 тур Група Б (Північ) 13-10-2019 15:30 Вікторія 3 : 1 Воля-2
  13-10-2019 16:30 Ватра 3 : 0 Верховина Б

18 тур Група Б (Північ) 20-10-2019 00:00 Воля-2 3 : 0 Сокіл В

18 тур Група А (Південь) 20-10-2019 13:00 Юність 3 : 7 Чайка ПЗ
  20-10-2019 13:00 Сокіл Зш 3 : 0 Галичина Х
  20-10-2019 13:00 Мрія 0 : 4 Сокіл Зв

18 тур Група Б (Північ) 20-10-2019 13:00 Чайка Д 0 : 4 Ватра
  20-10-2019 13:00 Верховина Р 3 : 0 Меридіан
  20-10-2019 15:00 Верховина Б 3 : 0 Галичина П

Матч за 3-тє місце 27-10-2019 13:00 Гошани 4 : 6 Воля-2

Матч за перше місце 27-10-2019 15:00 Сокіл Зв 3 : 1 Ватра