Перша ліга (А), 10 тур

25-08-2019 14:00
 
Гошани - Сокіл Зш

Кубок Городоччини, 1/4 ф.

25-08-2019 14:00
 
Мрія - Доли
25-08-2019 15:00
 
Зоря - Рода
25-08-2019 17:00
 
Чайка Д - Богун П
25-08-2019 17:30
 
Воля - Арсенал Б

rel12

Міні-футбол 2019 Перша ліга 2019
Print
1-2 тури 27-01-2019 09:30 МФК "Чайка" Д 2 : 2 МФК "Галичина-2" Г
  27-01-2019 10:05 МФК "Сокіл" З 3 : 1 МФК "Черлянське передмістя"
  27-01-2019 10:40 МФК "Воля-2" 5 : 1 МФК "Великий Любінь-2"
  27-01-2019 11:15 МФК "Доли" 6 : 1 МФК "Чайка" Д
  27-01-2019 11:50 МФК "Галичина-2" Г 0 : 2 МФК "Сокіл" З
  27-01-2019 12:25 МФК "Черлянське передмістя" 1 : 8 МФК "Сокіл" В
  27-01-2019 13:00 МФК "Верховина" Р 0 : 2 МФК "Воля-2"
  27-01-2019 13:35 МФК "Великий Любінь-2" 1 : 2 МФК "Вишня"
  27-01-2019 14:10 МФК "Сокіл" В 5 : 4 МФК "Верховина" Р
  27-01-2019 14:45 МФК "Вишня" 1 : 2 МФК "Доли"
  27-01-2019 15:20 МФК "Буран" 1 : 6 МФК "Верховина" Б
  27-01-2019 15:55 МФК "Смерічка" 0 : 9 МФК "Гошани"
  27-01-2019 16:30 МФК "Стоділки" 0 : 0 МФК "Мрія"
  27-01-2019 17:05 МФК "Гошани" 12 : 1 МФК "Буран"
  27-01-2019 17:40 МФК "Верховина" Б 8 : 1 МФК "Стоділки"
  27-01-2019 18:15 МФК "Великий Любінь" 1 : 0 МФК "Смерічка"
  27-01-2019 18:50 МФК "Поріччя-Ґрунтове" 0 : 4 МФК "Сокіл-2" С
  27-01-2019 19:25 Автосервіс ОПЛ 5 : 6 МФК "Великий Любінь"
  27-01-2019 20:00 МФК "Мрія" 5 : 3 МФК "Поріччя-Ґрунтове"
  27-01-2019 20:35 МФК "Сокіл-2" С 7 : 4 Автосервіс ОПЛ

3-4 тури 03-02-2019 09:30 МФК "Буран" 2 : 9 МФК "Великий Любінь"
  03-02-2019 10:05 МФК "Стоділки" 1 : 6 МФК "Гошани"
  03-02-2019 10:40 МФК "Смерічка" 3 : 4 МФК "Сокіл-2" С
  03-02-2019 11:15 МФК "Великий Любінь" 5 : 4 МФК "Стоділки"
  03-02-2019 11:50 МФК "Поріччя-Ґрунтове" 2 : 3 МФК "Смерічка"
  03-02-2019 12:25 МФК "Сокіл-2" С 9 : 1 МФК "Буран"
  03-02-2019 13:00 МФК "Мрія" 6 : 1 Автосервіс ОПЛ
  03-02-2019 13:35 МФК "Гошани" 1 : 1 МФК "Верховина" Б
  03-02-2019 14:10 Автосервіс ОПЛ 0 : 1 МФК "Поріччя-Ґрунтове"
  03-02-2019 14:45 МФК "Верховина" Б 5 : 1 МФК "Мрія"
  03-02-2019 15:20 МФК "Чайка" Д 3 : 2 МФК "Великий Любінь-2"
  03-02-2019 15:55 МФК "Вишня" 0 : 3 МФК "Верховина" Р
  03-02-2019 16:30 МФК "Сокіл" З 2 : 3 МФК "Доли"
  03-02-2019 17:05 МФК "Галичина-2" Г 1 : 4 МФК "Черлянське передмістя"
  03-02-2019 17:40 МФК "Верховина" Р 0 : 2 МФК "Чайка" Д
  03-02-2019 18:15 МФК "Воля-2" 2 : 0 МФК "Сокіл" В
  03-02-2019 18:50 МФК "Великий Любінь-2" 2 : 2 МФК "Сокіл" З
  03-02-2019 19:25 МФК "Сокіл" В 3 : 0 МФК "Вишня"
  03-02-2019 20:00 МФК "Доли" 3 : 2 МФК "Галичина-2" Г
  03-02-2019 20:35 МФК "Черлянське передмістя" 0 : 3 МФК "Воля-2"

5-6 тури 09-02-2019 09:30 МФК "Смерічка" 1 : 11 Автосервіс ОПЛ
  09-02-2019 10:05 МФК "Сокіл-2" С 3 : 1 МФК "Верховина" Б
  09-02-2019 10:40 МФК "Мрія" 7 : 2 МФК "Смерічка"
  09-02-2019 11:15 МФК "Стоділки" 2 : 4 МФК "Сокіл-2" С
  09-02-2019 11:50 Автосервіс ОПЛ 10 : 3 МФК "Буран"
  09-02-2019 12:25 МФК "Поріччя-Ґрунтове" 2 : 0 МФК "Стоділки"
  09-02-2019 13:00 МФК "Верховина" Б 0 : 2 МФК "Великий Любінь"
  09-02-2019 13:35 МФК "Гошани" 6 : 2 МФК "Мрія"
  09-02-2019 14:10 МФК "Буран" 2 : 5 МФК "Поріччя-Ґрунтове"
  09-02-2019 14:45 МФК "Великий Любінь" 3 : 5 МФК "Гошани"
  09-02-2019 15:20 МФК "Чайка" Д 4 : 3 МФК "Сокіл" В
  09-02-2019 15:55 МФК "Вишня" 0 : 2 МФК "Воля-2"
  09-02-2019 16:30 МФК "Сокіл" В 3 : 5 МФК "Сокіл" З
  09-02-2019 17:05 МФК "Черлянське передмістя" 3 : 2 МФК "Вишня"
  09-02-2019 17:40 МФК "Воля-2" 2 : 1 МФК "Чайка" Д
  09-02-2019 18:15 МФК "Сокіл" З 1 : 1 МФК "Верховина" Р
  09-02-2019 18:50 МФК "Галичина-2" Г 2 : 1 МФК "Великий Любінь-2"
  09-02-2019 19:25 МФК "Доли" 5 : 0 МФК "Черлянське передмістя"
  09-02-2019 20:00 МФК "Верховина" Р 2 : 8 МФК "Галичина-2" Г
  09-02-2019 20:35 МФК "Великий Любінь-2" 3 : 4 МФК "Доли"

7-8 тури 16-02-2019 09:30 МФК "Буран" 4 : 6 МФК "Мрія"
  16-02-2019 10:05 МФК "Великий Любінь-2" 5 : 1 МФК "Черлянське передмістя"
  16-02-2019 10:40 МФК "Буран" 2 : 3 МФК "Смерічка"
  16-02-2019 11:15 МФК "Великий Любінь" 7 : 5 МФК "Мрія"
  16-02-2019 11:50 МФК "Смерічка" 1 : 5 МФК "Стоділки"
  16-02-2019 12:25 МФК "Верховина" Б 6 : 3 МФК "Поріччя-Ґрунтове"
  16-02-2019 13:00 МФК "Верховина" Р 0 : 3 МФК "Великий Любінь-2"
  16-02-2019 13:35 МФК "Поріччя-Ґрунтове" 0 : 3 МФК "Гошани"
  16-02-2019 14:10 МФК "Сокіл-2" С 2 : 2 МФК "Великий Любінь"
  16-02-2019 14:45 МФК "Чайка" Д 1 : 3 МФК "Черлянське передмістя"
  16-02-2019 15:20 МФК "Стоділки" 1 : 0 Автосервіс ОПЛ
  16-02-2019 15:55 МФК "Гошани" 0 : 3 МФК "Сокіл-2" С
  16-02-2019 16:30 Автосервіс ОПЛ 0 : 5 МФК "Верховина" Б
  16-02-2019 17:05 МФК "Доли" 12 : 1 МФК "Верховина" Р
  16-02-2019 17:40 МФК "Чайка" Д 5 : 2 МФК "Вишня"
  16-02-2019 18:15 МФК "Галичина-2" Г 1 : 1 МФК "Сокіл" В
  16-02-2019 18:50 МФК "Сокіл" З 4 : 0 МФК "Воля-2"
  16-02-2019 19:25 МФК "Сокіл" В 3 : 2 МФК "Доли"
  16-02-2019 20:00 МФК "Вишня" 1 : 7 МФК "Сокіл" З
  16-02-2019 20:35 МФК "Воля-2" 2 : 2 МФК "Галичина-2" Г

9 тур 24-02-2019 00:00 МФК "Черлянське передмістя" 3 : 0 МФК "Верховина" Р
  24-02-2019 09:00 МФК "Стоділки" 9 : 2 МФК "Буран"
  24-02-2019 09:30 МФК "Великий Любінь-2" 5 : 2 МФК "Сокіл" В
  24-02-2019 10:00 МФК "Галичина-2" Г 3 : 2 МФК "Вишня"
  24-02-2019 10:30 МФК "Верховина" Б 3 : 0 МФК "Смерічка"
  24-02-2019 12:10 МФК "Сокіл" З 3 : 0 МФК "Чайка" Д
  24-02-2019 12:45 МФК "Мрія" 2 : 6 МФК "Сокіл-2" С
  24-02-2019 13:20 МФК "Доли" 3 : 1 МФК "Воля-2"
  24-02-2019 13:55 МФК "Гошани" 3 : 1 Автосервіс ОПЛ
  24-02-2019 14:30 МФК "Великий Любінь" 2 : 0 МФК "Поріччя-Ґрунтове"

Матч за звання абсолютного переможця 24-02-2019 15:05 МФК "Сокіл-2" С 3 : 3 МФК "Доли"