ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ГОРОДОЧЧИНИ

rel12

Чемпіони!!

Недільний день 31 жовтня виявився вельми багатим на футбольні події. Відбувся фінал Кубка осені - 2021 та нагородили чемпіонів Вищої Ліги Городоччини серед юнацьких команд.
  В селі Братковичі у фінальній боротьбі Кубка осені-2021 зустрілись команди "Мрія" (Дубаневичі) та Сокіл (Завидовичі), закінчивши основний час з рахунком 1:1 команди перейшли до післяматчевих пенальті, де відбулась запекле протистояння. Однак з рахунком 9:8 "Мрія" все ж здобула перемогу.
  Переможцями Вищої Ліги серед юніорів стала команда "Зоря" (Керниця). Юні футболісти показали злагоджену роботу команди протягом усього сезону, що дало змогу з великою перевагою, достроково стати чемпіонами.

Привітали переможців голова Городоцької міської ради  Володимир Ременяк та голова Федерації футболу Городоччини Олег Селедець. Команди були нагороджені кубками та пам'ятними медалями.