Перша Ліга ⚽Група Б⚽

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ГОРОДОЧЧИНИ

Вища Ліга -2021⚽

21-09-2021 17:00
 
ФК "Артищів" - Зоря

Перша ліга ⚽Група А⚽

rel12

Дитячий футбольний турнір пам'яті Богдана Поможака!

  У суботу 11 вересня відбувся вже четвертий щорічний дитячий футбольний турнір пам'яті Богдана Поможака. В турнірі взяло участь 8 команд : "Буковина"(Чернівці),  Ягелонія-1 (Городок), Ягелонія-2 (Городок), "Пошук" (Львів), "Football Time" (Городок), "Сокіл" (с.Воютичі, Бісковицька ОТГ), ДЮСШ Мостиська, ДЮСШ Судова Вишня. 
   Трійка призерів виглядає наступним чином:
              1. ДЮСШ Судова Вишня
              2. "Буковина" (Чернівці)
              3. ДЮСШ Мостиська
   У нагороджені взяли участь рідні Богдана, мама Леся та донька Христинка. В кожній команді  були нагороджені кращі гравці. Організатор турніру виступила Федерація футболу Городоччини, дякуємо компанії "Інсталпласт" та Львівській Асоціації футболу.
 Вже другий рік поспіль пам'ять голкіпера Богдана Поможака вшановують в Городку на стадіоні "Колос", перед цим турнір відбувався у рідному селі голкіпера Добрянах. Богдан був гордістю команди ФОК "Городок", часто виступав за інші команди області, оскільки жив футболом і завжди погоджувався на пропозиції інших футбольний клубів. 
  "Ще змалку Богдан мав хист до футболу" - згадує мама Богдана пані Леся. - "Я досі бережу його першу медаль, яку ще маленьким хлопчиком він з гордістю приніс додому, медаль зроблена з консервної банки на якій хлопці "набили" рік матчу. Футбол у дворі, але скільки радості було тоді... Розпочав свою футбольну кар'єру у команді села Добрян. Пізніше у студентські роки виступав у різних змаганнях представляючи вуз в якому навчався. Біг, метання ядра  все це вдавалось Богдану легко, його любили як друзі так і викладачі. На випускному університету ректор підійшов до мене і батька Богдана ( який пішов у засвіти 10 років тому), зі словами "дякую Вам за сина". Ми завжди ним пишались, не тільки через спортивні досягнення, в першу чергу за його людяність. Він міг кинути все і поспішити на допомогу. Пам'ятаю, як однокурсниця зламала ногу і він на руках поніс її в лікарню, а потім з другом ще декілька місяців помагали їй, вона була не місцевою і рідних біля неї небуло. Згадуючи останні місяці життя сина, я все більше розумію що у нього були передчуття. Він часто давав мені настанови, як діяти коли його не стане. На пам'ятнику він сказав, щоб обов'язково були голкіперські рукавиці...Я досі не можу змиритись з втратою сина. Щороку за кілька днів до початку турніру молюсь, щоб Господь послав гарну погоду для дітей, і вже чотири роки поспіль у день турніру світить сонце і дуже тепло. Кожного разу відчуваю, що Богдан дивиться і радіє, що така кількість дітей на футбольному полі. Колись він роздумував, що турніри пам'яті надзвичайно хвилюючі і емоційні, бо хлопчаком брав участь в таких і завжди приїжджав враженим від атмосфери таких турнірів. Дякую всім хто долучився до організації цього дійства. Для сім'ї і рідних це дуже цінно, і маю надію що це важливо і для дітей, які змагаються сьогодні. Нещодавно в нашій сім'ї народився хлопчик Богданчик, який так нагадує мені сина..Та біль втрати завжди буде зі мною".
  Богдан Поможак залишиться в пам'яті усіх кого доля тим чи іншим чином зводила разом...він залишиться в пам'яті молодим, веселим, завжди усміхненим "добряком". Пані Леся, дякуємо Вам за сина, він назавжди залишиться в нашій пам'яті.
 
           
 
 
Фотозвіт на офіційній сторінці Федерації футболу Городоччини у Фейсбуці.