Перша Ліга ⚽Група Б⚽

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ГОРОДОЧЧИНИ

Вища Ліга -2021⚽

21-09-2021 17:00
 
ФК "Артищів" - Зоря

Перша ліга ⚽Група А⚽

rel12

Меморіал Русина -2021!

Цьогоріч у ньому взяли участь 20 колективів з Городка, Львова, Новояворівська, Яворова, Миколаєва, Стрия, Червонограда, Жовкви, Мостиськ, Шкла, Івано-Франкового, Прилбич, Страдча, з Волинської (Ковель, Нововолинськ) і Тернопільської областей (Бережани).
 
На першому етапі  учасників було поділено на 5 груп. На груповому етапі вони зіграли між собою в одне коло. Кращі команди з кожної групи змагалися за звання переможця турніру, інші грали в Кубку.
 
В підсумку тріумфатором змагань стало львівське «Динамо», 2-ге місце посіла ДЮСШ «Мостиська», 3-тє – стрийська «Скала», 4-те – нововолинський «Шахтар». У Кубку пам'яті Олега Русина перемогли ДЮСШ «Янтар-2» (Новояворівськ), ДЮФК «Тайм» (Ковель), ДЮСШ Миколаїв і ДЮФК «Лідер» Червоноград.
Городоцька ДЮСШ "Колос" посіла 7 місце. Усі діти були нагороджені медалями. Кращим гравцем команди став Роман Павлишин, який отримав індивідуальну нагороду. В нагородженні взяли участь представники міської ради та батьки Олега Русина.
Як зазначив тренер Андрухович Роман Богданович  : " Турнір пам'яті Русина вже отримав статусність.  Для нас почесно зайняти 7-е місце, вже ж команд двадцять і вони високого рівня підготовки. Ми мали всі шанси стати призерами, проте в перший день змагань, програвши один матч, втратили нагоду змагатись за 1-4 місця. Попереду ще один турнір у місті Мостиська, на якому врахуємо свої помилки. Хочу висловити подяку батькам, які підтримують команду фінансово і морально, завжди вболівають за дітей. Також хотів би відзначити організаторів турніру, вкладено багато сил в проведення цього дійства. З року в рік турнір тішить своєю масштабністю та гарною організацією."
 
Олег Орестович Русин народився 16-го липня 1996-го року в Новояворівську Львівської області. У 2002-2011-му роках навчався в Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. 2011-го вступив у художнє професійно-технічне училище №14 у селищі Івано-Франкове, а у 2014-му, здобувши повну загальну освіту, закінчив його.
 
В 10-річному віці одночасно відвідував секції боксу (тренер Василь Дмитрович Калітовський) і футболу, в якій був капітаном команди (тренери Юрій Семенович Тріска і Дмитро Романович Кондра).
 
За короткий проведений у футболі час Олег перемагав у різноманітного рівня турнірах серед дітей та юнаків. Серед дорослих у 2013-му став чемпіоном Першої ліги Львівської області з футболу у складі ФК «Гірник-Новояворівськ» і захищав честь Новояворівська в сезонах 2014-2015-го років. У 19-річному віці розпочав тренувати юнацьку команду. 15-го липня 2016-го року хлопець трагічно пішов із життя, не доживши дня до свого 20-річчя...