Перша Ліга ⚽Група Б⚽

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ГОРОДОЧЧИНИ

Вища Ліга -2021⚽

21-09-2021 17:00
 
ФК "Артищів" - Зоря

Перша ліга ⚽Група А⚽

rel12

Першість Львівської області з футболу!

В першості Львівської області з футболу виступають чотири команди, дві з них віднедавна входять в іншу територіальну громаду, проте вони невід'ємна частина Городоцької футбольної спільноти. В першість входять : ФОК "Городок" (Городок), ФК "Газовик" (Комарно) - Перша Ліга, СК "Воля" (Братковичі) - Друга Ліга, ФК "Арсенал" (Бучали) - Третя Ліга. Участь футбольних клубів на такому рівні вимагає не лише професійної спортивної підготовки гравців, але й колосальної організаційної роботи керівництва футбольних клубів. Президенти, директори та тренери футбольних клубів розповіли про здобутки, проблеми та цілі, які ставлять перед собою.


- "Команда " Арсенал" виступає в області вже два роки. На даний час ми хочемо потрапити в трійку призерів, докладаємо усіх зусиль для реалізації завдання. Звісно ж в найближчому майбутньому бачимо себе в Другій Лізі. Основною перешкодою, щоб потрапити в обласну лігу було фінансове забезпечення команди. Зараз завдяки налагодженній праці гравців, інтенсивним тренуванням ми показуємо хороші результати, і вважаємо що можливість виступати на обласному рівні - велика перемога для команди та громади села Бучали"
Микитин Юрій Богданович головний тренер ФК "Арсенал" (Бучали).

- "Більше двадцяти років команда міста Городок є гравцем обласного рівня. Дорослі фіналісти Чемпіонату Львівської області, у далекому 1990 році "Колос" (Городок) став срібним призером. В Кубку Львівської області 1998/99 рр, ми знову ж таки посіли другу сходинку, у фіналі поступились ФК "Рочин" (Соснівка) з рахунком 3:2. У скарбничці нашої юнацької команди чемпіонство області, фіналісти Кубка Б.Карп'яка. У команди бували і взлети і падіння, на які впливають багато факторів. Є хороші гравці - немає фінансів, немає фінансового забезпечення - гравець шукає де краще, де стабільність. Зараз команда має певний бюджет, який дозволяє нам фінансувати обласні матчі. Ми однозначно можемо пишатись нашою юнацькою командою, яка є однією з кращих і гідно представляє наш футбольно-оздоровчий клуб. Покладаємо усі зусилля для виходу команди з групи. Майже усі гравці є вихованцями ДЮСШ "Колос" , хочемо щоб в майбутньому вони показали такі ж результати в дорослому футболі, але як бачимо більш "заможні" клуби пропонують кращі умови, на які звісно ж гравці погоджуються. Перед нами не просте завдання у цьому сезоні, дорослим - піднятись в турнірній таблиці на гідну позначку, юнакам - зберегти і примножити свої здобутки."
Адаменко Віктор Іванович президент ФОК "Городок"(Городок).

- " Футбольний клуб «Газовик» з моменту свого заснування 1925 року, практично завжди представляв місто Комарно у вищих спортивних дивізіонах області, золотий період клубу приходиться на 1990-2001 роки,а саме чемпіонство у 1990 році Львівської області та подальша участь у Другій Лізі України.
З 2001 року команда пережила чимало труднощів. По факту команда, яка виступала на всеукраїнському рівні була практично знищена невдалим обєднанням з стрийською «Скалою». Далі команду була представлена вже на обласному рівні,певний період в Першій лізі обл.та в Прем'єр Лізі області, після не дуже вдалих виступів на обласному рівні команда спустилась до районного рівня, де декілька років успішно проводила змагання першості Городоччини. Знаковим став 2018 рік, стараннями ентузіастів та любителів футболу, команда заявилась на Другу Лігу Львівської області і зразу здобула чемпіонський титул! У 2019 році бронзові медалі вже Першої Ліги Львівщини, а в 2020 році ми заняли 4 місце Першої Ліги Львівщини та стали срібними призерами Кубка Львівщини серед команд Першої Ліги. На даний момент у своїй групі в 5-ці кращих команд Львівщини, боремось за вихід з групи у фінальну стадію. Перед командою завжди стоять найвищі завдання. Проблемою на шляху становлення команди є недостатнє фінансування та не бажання місцевої влади підтримувати історичний футбольний клуб, оскільки команда фінансується з місцевого бюджету. Але ми віримо в те що нам вдасться знайти спільну думку з керівництвом громади та ми зможемо зберегти наш футбольний клуб, щоб раділи наші вболівальники і пишались нашими досягненнями."
Крилов Вадим Олександрович спортивний директор ФК "Газовик"(Комарно).

- " СК "Воля" Братковичі брала участь в обласному чемпіонаті ще у 90-х роках, але у зв'язку зі змінами в державі, не змогла продовжити змагання. Ми ставали чемпіонами різноманітних чемпіонатів та Кубків району, проте фінансове становище не дозволяло переходити на вищий рівень. Все змінилось, коли наш односельчанин та колишній гравець команди Тарас Борщовський запропонував свою підтримку. Завдяки йому в селі облаштовано один з кращих стадіонів Городоччини. Команда дебютувавши минулого сезону на обласному рівні стала володарем Кубка Пастернака - 2020!(авт. команда у післяматчевих пенальті обіграла "Босоту" з Чорнушовичів). Для нас це велике досягнення. У сезоні 2021 ми змагаємось з командами Другої Ліги і маємо на меті увійти в трійку кращих.
 Кутній Анатолій Степанович президент СК "Воля" ( Братковичі).