Перша Ліга ⚽Група Б⚽

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ГОРОДОЧЧИНИ

Вища Ліга -2021⚽

21-09-2021 17:00
 
ФК "Артищів" - Зоря

Перша ліга ⚽Група А⚽

rel12

Історія футбольного клубу "Гошани"!

Команда, яка віддавна славиться своїми гравцями та здобутками має ще й неабияку історію. А почалося усе у далекому 1965 році у с.Градівка, де кілька активних жителів села, виношуючи ідею створення власного стадіону, сміливо втілили її у життя. Своїми власними силами Урба М., Іванців І., Ціцюра М., Баран Б., Мацьків П., Гишка П., Баран П., та ін. дістали труби, виготовили ворота і в центрі села виріс красень-стадіон.
У ті часи на Городоччині ще не було великої кількості команд, тому перший склад футбольного клубу включав у себе гравців із цілого району. Не зважаючи на такий склад, хлопці показували достойні результати. Одними із вагомих досягнень є участь команди у чемпіонаті області та перші місця у чемпіонатах району.
Закладений добрий старт продовжується і до тепер, - команда має нові здобутки, а громада та активні жителі села продовжують розвивати інфраструктуру стадіону. За останні кілька років покращено стан газону, встановлено роздягалку та пластикові крісла. Також поруч є сучасні тренажери, тенісний стіл, великий дитячий майданчик та поле для волейболу. У 2020 році спільними зусиллями держави, меценатів та жителів села було збудовано міні-футбольне поле зі штучним покриттям. За таку можливість жителі села хочуть окремо подякувати Лозинському Василю Мироновичу, Ярмоловському Юрію, ТзОВ «ЗАХІДНІ ІГРАРНІ ТРАДИЦІЇ», Легедзі Мар'яну Богдановичу та Ціцюрі Роману Михайловичу.
За роки незалежності здобуто масу перемог у районних чемпіонатах (7-ми разові чемпіони), чимало участей у фіналах кубків (переможці Кубка Незалежності) та безліч призових місць у різних чемпіонатах та кубках. У теперішньому чемпіонаті ФК "Гошани" займає лідерську позицію.
Чимало перемог здобуто і у турнірах із міні-футболу. За останні роки (із 2015 року) МФК "Гошани" виборола три 1-х місця(2015, 2020, 2021) та три 2-х місця(2017, 2018, 2019). У 2020 році у своїй лізі команда здійняла у повітря Супер Кубок. У 2021 році с.Градівка приймала на своєму полі районні змагання із міні-футболу(групу Південь), де без жодної поразки закінчили сезон. Багато сезонів ключові гравці команди: Ярмоловський Зеновій, Маслянко Тарас та Гишка Василь, отримували нагороди — найкращий гравець, найкращий нападник та найкращий воротар турніру.
Команду, як і колись, підтримує велика кількість ентузіастів та уболівальників, які жертвують своїм часом та коштами, щоб команда та стадіон мали належний вигляд. Роками керівники Кордіяка С., Ключник Б., Урба М., Лоїк І. давали настанови, допомагали із формою, інвентарем та транспортом. Теперішнє керівництво продовжує підтримувати високу планку та бойовий дух і допомагають клубу впевнено рухатися до перемог.
Завжди до гри у футбол залучалася молодь, як переймала найкращі якості старшого покоління. Роками  ФК "Гошани" мав дві команди(дорослі та юнаки). Зараз на базі Городоцького клубу та майданчика зі штучним покриттям у с.Градівка діє секція із футболу, де тренуються близько 40 дітей( по 20 осіб групи молодшого та старшого віку).
Команда також відчуває всесторонню підтримку зі сторони меценатів, які одночасно є вихідцями із села. Гайдучок І.Г., Рондяк С.І., Трепак В.М., Лозинський В.М., Ціцюра З.С., Рондяк І.В. та багато інших — саме завдяки їх щорічній підтримці ФК Гошани має можливість брати участь у змаганнях.
У планах керівництва створити у селі музей ФК "Гошани". Планують поставити сучасну роздягалку, надалі покращувати стан футбольного поля та прилеглих територій для комфортнішого перебування футболістів та уболівальників на території. А також виховувати та допомагати вдосконалювати навички новому поколінню юних футболістів для продовження слави ФК "Гошани".