ДЮСШ "Колос" - бронзовий призер Кубка "Золотий колос України"

    В період з 13 по 17 липня  в місті Скадовськ відбулись матчі в рамках Кубка «Золотий колос України», який проводить ГО «ВФСТ «Колос». Діти 2011-2012 року народження спробували свої сили у нелегкій боротьбі. Львівщину представляла наша Городоцька команда ДЮСШ "Колос" в склад якої входили: Рап Остап, Форнальчик Денис, Гладій Генадій, Меткий Андрій, Черкас Олег, Олійник Юрій, Палашований Андрій, Рап Тарас, Корчицький Дем’ян, Павлишин Роман, Алексевич Вікторія, Гірний Дем’ян, Корчицька Софія. Наставниками команди виступили два тренера Роман Андрухович та Роман Дячок. У підсумку ми здобули почесне 3-тє місце. У півфіналі поступились з рахунком 0:4  команді ДЮСШ "Царичанка" з Дніпропетровщини.
  10 команд з 9 регіонів приїхали на Скадовщину.
Результати:
І місце – «Явір» Краснопілля, Сумська обл.
ІІ місце – ДЮСШ «Царичанка» Дніпропетровська обл.
ІІІ місце – ДЮСШ «Колос» Городок Львівська обл.
4 місце – ДЮСШ «Колос» смт Муровані Курилівці Вінницька обл.
5 місце – ДЮСШ Попільня Житомирської обл.
6 місце – ФК «Олімпік» смт Слобожанське Дніпропетровська обл.
7 місце – Марківська ДЮСШ Луганська обл.
8 місце – Дергачівська ДЮСШ «Колос» Харківська обл.
9 місце – «Джарилгач» Скадовська ОТГ Херсонська обл.
10 місце – «Тайфун» Баштанська ДЮСШ Миколаївська обл.
Кращими стали:
Бомбардир – Черкас Олег (Городок).
Воротар – Калистий Данил (Царичанка).
Гравець – Горенко Максим (Краснопілля).
   В нагородженні команд-учасників брали участь заступник голови дитячо-юнацького футзалу АФУ Кондратьєв Юрій, генеральний директор ПОГ НСБ «Колос» Пасічник Леонід та головний суддя змагань, інструктор-методист ЦШВСМ «Колос» Шевченко Яна, арбітри турніру.
 
 
  Романа Богданович ділиться своїми враженнями після нагородження призерів: - "Ми задоволені таким результатом. Діти проявили справжні бійцівські якості, при нестабільних погодніх умовах (в сильний дощ, і в спеку) показали високий рівень гри. Нашу долю вирішив півфінальний матч, на який вплинуло багато факторів (один з яких коротка лава запасних), які нажаль нам завадили. Попри все ми змогли підняти рейтинг команди і зокрема Львівщини на високий щабель. Хочу сказати дякую батькам, які фінансували поїздку та вболівали за команду."
 
Також традиційно відбувся матч між тренерами команд та арбітрами. З рахунком 3:0 перемогли тренери, всі три гольові моменти реалізували наші городківчани, а саме: Р.Дячок, Р.Андрухович, О.Спільник. 
 
  Велика подяка тренарам, які виховують покоління сильних футболістів.
 
 
    Ми маємо ким пишатись. А вже наступного тижня команда ДЮСШ "Колос" знову вирушає в Скадовськ, де участь у змаганнях прийматимуть юнаки 2007- 2008 року народження. Вболіваємо за наших!!!