Турнір пам'яті Івана Альберта!

V футбольний турнір пам'яті героя АТО Івана Альберта серед ветеранів відбувся сьогодні на стадіоні села Дубаневичі. За перемогу боролися команди "Мрія"(Дубаневичі), "Гошани"(Градівка), "Газовик"(Комарно), збірна Рудківської ОТГ.
Турнір розпочався з панахиди на могилах героїв АТО Івана Альберта та Богдана Яценка, яку відправили отець Іван Коваль та отець Ігор Блащук, за участі родини Івана Альберта, футболістів, жителів села, голови Городоцької громади Володимира Ременяка, депутата Городоцької міської ради  Маковецького Віталія, старости села Дубаневичі Лесі Іванчук.
Футбольні змагання розпочалися з виконанням гімну України, коротких вітальних промов голови Городоцької  громади.
   Це було справжнє свято футболу. Палюче сонце та жара не зіпсували піднесеного настрою футболістів та глядачів. Перемогла дружба. Футбол об'єднує людей.
У матчі за 3 місце дубаневицька команда гостинно поступилася збірній Рудківської ОТГ, представленою в основному футболістами Вишні, - 1:2.
У фіналі в запеклій боротьбі перемогу виборола команда "Газовик" (Комарно). Друге місце посіла команда "Гошани" (Градівка). За дубаневицьку "Мрію" грав і син Івана Альберта - Денис. Йому вручили футбольний м'яч з автографами та винагороду від футболістів команд. Також  нагородили переможців та призерів медалями та грамотами, а староста села вручила кубок переможцям - команді з Комарно.