ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ГОРОДОЧЧИНИ

Реклама Сайт Федерації

Турнір пам'яті Назарія Попадика!

    В неділю 27 червня у селі Дроздовичі провели дитячий футбольний турнір пам'яті новітнього героя України Назарія Богдановича Попадика. Назарій народився 27 січня 1993 року в селі Дроздовичі. Захищав нашу країну у складі 80-ї окремої дисантно-штурмової бригади ЗС України. Загинув 31 серпня 2014 року в зоні проведення АТО в Луганській області. Йому назавжди залишився 21 рік.... Шануємо і пам'ятаємо Героя.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Розпочали турнір хвилиною мовчання. У змаганнях взяли участь три команди з сіл Дроздовичі, Кам'яноброду та Градівки, дві команди входять в склад ДЮФК "Ягелонія". За результатами матчів трійка призерів виглядає наступним чином:
   1 місце - Градівка;
   2 місце - Дроздовичі;
   3 місце - Кам'янобрід.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Кращим гравцем турніру визнали гравця з села Кам'янобрід та вручили подарунок від голови Федерації футболу Городоччини Олега Селедця - шкіряний м'яч.
  Вшанували  пам'ять героя і організували турнір староста села Дроздовичі Боднар Роман Іванович та тренер  Кальмук Андрій, долучилися до організації Юрій Трухим та керівник гуманітарного відділу Городоцької міської ради Ігор Яскевич. Олег Степанович Селедець зазначив : " Такі турніри надзвичайно потрібні, таким чином ми зберігаємо пам'ять про героя і розвиваємо в дітях дух патріотизму ".