ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ГОРОДОЧЧИНИ

rel12

" Городоччина - футбольний край" - Роман Бала.

 У нас на Городоччині швидкими темпами розвивається ветеранський футбол, але нажаль так мало уваги йому приділяють. Команда ФОК "Городок" 40+ досягла великих успіхів у футбольному світі не лише району, але й області. Сьогодні маємо нагоду дізнатись про життя, досягнення і плани на майбутнє футбольно-оздоровчого клубу "Городок" 40+. На розмову запрошений президент клубу Роман Степанович Бала.
 
 - Добрий день, раді вітати Вас. Романе Степановичу, розкажіть хто саме був ініціатором створення ветеранського футбольного клубу?
 
  - Добрий день, дякую за запрошення. Надзвичайно приємно, що маю змогу розповісти про команду. Ідея створення ветеранського футбольного клубу на Городоччині належить мені та Олегу Селедцю. Промоніторивши ФК інших районів зрозуміли, що нам необхідно вивести ветеранський футбол в районі на новий рівень, створити нові умови для футбольних ветеранів, які в досить зрілому віці прагнуть виходити на поле, як гравці. Реалізувати заплановане було не легко, оскільки ми шукали не лише хороших гравців, а найкращих. Шляхом проведення товариських матчів ми змогли підібрати гравців в команду.
 
 - Цікаво дізнатись про дебютну участь в Кубку до Дня Незалежності, яка стала результативною.
 
 - В першій товариській грі ми поступились футбольному клубу з Бартатова - "Ураган". Вже через тиждень зустрілись з ними у рамках Кубку до Дня Незалежності, де перемогли з рахунком 2-1 на полі суперника. Це була важлива для нас перемога над сильною командою, яка дала нам змогу зарекомендувати себе як конкурентноспроможну команду. Наступний матч був у нас з Гамалієвкою, де знову ж такими перемогли з рахунком 4-1. Приймаючи ФК "Кар'єр" (Сокільники) завершили основний час з рахунком 1-1, проте в післяматчевих пенальті ми здобули перемогу 4-2, завдяки нашому воротарю Родаку Василю. У фіналі ми поступились Гамаліївці з рахунком 3-1, як результат ми - срібні призери Кубку до Дня Незалежності. Фінал відбувався на стадіоні у с.Братковичі, були присутні представники діючої на той час влади, а саме голова Городоцької районної державної адміністрації Саган І.І та голова районної ради Більовський В.М., які виділили кошти для ветеранів у розмірі 20 тисяч гривень. За що ми дуже вдячні. 
 
 
 
 
- Команда спробувала себе у міні-футболі, чи вдалось досягнути бажаних результатів.
 
 -Так, ми стали срібними призерами ветеранського Зимового Кубку з міні-футболу Львівщини, а також бронзовими призерами Городоччини. Я вважаю, що це хороший результат, поставлені завдання ми виконали.
 
 
 
 
 
 - ФОК "Городок" брав участь у чемпіонаті Львівщини серед ветеранів 40+ і знову ж таки стала призером?
 
 - Так, ми бронзові призери першості Львівської області з футболу серед ветеранів 40+, сезону 2020. В складній боротьбі ми здобули бронзу, тепер ставимо перед собою завдання показати ще кращі результати.
 
 
 
  
   - Романе Степановичу, для команди важлива підтримка, морально налаштовувати команду перемагати повинні вболівальники, а матеріально - спонсори. Вболіваю за увесь ФОК "Городок" доволі давно, і можу зробити висновок, що справжніх фанатів дуже мало. Розкажіть хто підтримує клуб.
 
     - В першу чергу команда повинна працювати на результат, а без фінансової підтримки це неможливо. Футбол затратний вид спорту, нам необхідно оплачувати роботу арбітрів, заявки на турнірах та чемпіонатах, оплачувати транспортні послуги. Команда приймає гостей з інших районів, і ми намагаємось проводити такі заходи на високому рівні. Нам на зустріч йшли приватні підприємці до яких особисто звертались за допомогою. Дякуємо всім хто долучився і підтримував нас у минулому році, а саме: народному депутату України Дубневичу Ярославу, форму для нас придбав Батюкевич Орест (ПП "АрхБуд"), ТОВ "Інсталпласт-ХВ", ТОВ "Озон", Паращич Руслан, Скомаровський Олег, Величко Степан, Ярема Роман. У минулому сезоні всі матчі ми проводили на стадіоні села Братковичі, за що дякуємо Анатолію Кутньому. Також підтримує команду віце-президент команди Андрій Іванович Горін, з ним ми працюємо в тандемі, і часто вкладаємо власні кошти. Велике спасибі  спонсорам за внесок у розвиток футболу, надіємось що зможемо покластись на Вас і надалі. Цьогоріч влада Городоцької територіальної громади виділила кошти у розмірі 50 тисяч гривень, які буду використані для закупівлі інвентарю. Процедура реалізації коштів не проста, працює тендерна система, де можна прослідкувати куди саме витрачають державні кошти. Перед нами нове завдання, знайти необхідну суму для забезпечення існування команди. 
 
 - Нещодавно у Львові відбувався міжнародний товариський матч, де команда Львівської ліги ветеранів перемогла команду ліги ветеранів міста Ізмір (Туреччина) з рахунком 3:2. Матч відбувався на стадіоні Україна. Ви були в складі нашої Львівської команди. Які емоції залишились після гри?
 
 - Для мене футбол -це життя, і коли мені запропонували бути частиною команди в якій присутні легенди українського футболу Мирон Маркевич, Андрій Покладок та багатьох інших львівських футбольних зірок, я звісно ж погодився. Я не єдиний представник від ФОК "Городок", Роман Дячок також був у складі команди Львівської Ліги ветеранів. В кінці жовтня ми запрошені в Туреччину, де представлятимемо Львівщину. Зіграти на стадіоні "Україна" було моєю мрією, яка здійснилась. В урочистій частині відкриття матчу брав участь і мій внук, на якого я покладаю великі сподівання, впевнений він стане хорошим футболістом. Хочу подякувати Голові Федерації ветеранського футболу Львівщини Василю Корпану за організацію турніру Дружби.
 
 
 
    - Романе Степановичу, ветерани ФОК "Городок" підняли високу планку, що ж чекати нам у новому сезоні, які цілі поставили перед собою ?
 
   - Хочемо показати ще кращі результати і впевнений, що у нас це вийде, але вкотре повторюсь що для цього необхідні кошти. Тому звертаюсь до всіх кому не байдужий ветеранський футбол на Городоччині, прошу підтримати команду.
 
 - Дякуємо Вам за інформативну і цікаву розмову, бажаю нових здобутків команді, а Вам сил і здоров'я реалізувати заплановане.
 
 - Спасибі за гарні побажання. Городоччина - футбольний край, нехай так буде і надалі. Запрошуємо гравців 40+, які мають бажання, приєднатись до нашої команди ветеранів (дозаявка відбуватиметься в період з 12.07 по 15.08, за детальною інформацією звертайтесь на офіційну сторінку ФФГ)
 
Календар проведення матчів.
 
 
 Підготувала Ольга Оліярник-Баховська