Городоччину в області представляють 8 колективів

   5 серпня під час зустрічі з представниками футбольних клубів відбулося жеребкування підгруп і календаря ігор Першої ліги Львівської області сезону 2020-го року.

   Відповідно до жеребу сформовано три підгрупи по 6 колективів у кожній, які зіграють між собою у два кола (вдома і на виїзді). По дві кращі команди з кожної шістки вийдуть до наступного етапу.

   Наразі всі матчі відбуватимуться без глядачів (!) на трибунах і з дотриманням Тимчасових умов і Тимчасового протоколу організації протиепідемічних заходів під час проведення у Львівській області матчів чемпіонату, першості та розіграшу кубка серед аматорських команд в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

   Заступник Голови Львівської Асоціації футболу, виконавчий директор ЛАФ Степан Понайда ознайомив керівників футбольних клубів із правилами безпеки, за якими проводитимуться матчі в умовах карантину.

ZAS1 2

ZAS1 3

1A 1B   1V

 

 

   10 серпня на офіційному сайті ЛАФ опубліковано попередній склад груп Другої та Третьої ліг Львівської області з футболу серед дорослих команд сезону 2020-го року.

Друга ліга

Група 1

  1. «Енергетик» Добротвір;
  2. «Сокаль-Датський Текстиль»;
  3. «Шахтар» Червоноград;
  4. «Галичина» Великий Дорошів;
  5. «Січ» Заболотці.

Група 2

  1. «Сокіл» Великі Глібовичі;
  2. «Жупан» Винники;
  3. ФК «Пустомити»;
  4. «Lion» Львів;
  5. ФК «Шкло»;
  6. «Босота» Чорнушовичі.

Група 3

  1. «Кохавинка» Гніздичів;
  2. «Бори» Бориничі;
  3. КСК «Берездівці»;
  4. «Темп» Гірське;
  5. СКК «Крупсько» Крупське.

Група 4

  1. «Тартак» Підбуж;
  2. «Стрілець» Стрілки;
  3. МФК «Зоря» Трускавець;
  4. «Ураган» Раденичі;
  5. СК «Воля» (Братковичі);
  6. «Опір» Сколе.

Третя ліга

Група 1

  1. «Західний Буг» Павлів;
  2. ФК «Лопатин»;
  3. «Нива» Жовтанці;
  4. «Стандарт» Артасів;
  5. ФК «Сулимів»;
  6. *ФК «Мар’янівка» Волинська обл.

*участь цієї команди в чемпіонаті Львівщини має погодити Українська асоціація футболу, Львівська Асоціація футболу й Асоціація футболу Волині.

Група 2

  1. «Сокіл» Дуліби;
  2. «Захід» Бібрка;
  3. «Берізка» Підберізці;
  4. ФК «Вільховець»
  5. «Камула» Романів;
  6. «Карпати» Старе Село.

Група 3

  1. «Сокіл» Борщовичі;
  2. ФК «Щирець»;
  3. «Захід» Солонка;
  4. «Юність-2» Верхня/Нижня Білка;
  5. «Арсенал» Бучали.

   Таким чином Городоччину в обласних змаганнях представляють 8 колективів, 4 з яких вже зіграли кілька матчів у Ветеранській футбольній лізі Львівщини. Перебіг усіх змагань, де беруть участь команди з Городоччини, ви зможете спостерігати на нашому сайті.