ФІНАЛ КУБКА ГОРОДОЧЧИНИ

Зоря Керниця VS  Воля Братковичі

3 листопада, 15:00 год

Стадіон "Колос", м. Городок

До чвертьфіналу зуміли дістатись два представники Першої ліги. Мрія (Дубаневичі) в боротьбі, та все ж поступилась вдома Долам (Долиняни), тоді як Чайка (Дроздовичі) вперто трималась до кінця (основний час 1:1), однак випустила з рук путівку у півфінал, поступившись у серії пенальті 4:5 Богуну (Підзвіринець).

Отож, ми коротко переглянули перші основні події турніру і переходимо до фіналістів – Зоря (Керниця) та Воля (Братковичі). На кожній стадії, матчі цих команд складалися по-різному, до слова боротьбу обидва колективи  розпочали з 1/8 фіналу. Саме в першому ж матчі Воля одразу відчула сильний спротив у Татаринові збоку місцевого «Дубовика», однак перемогла з рахунком 1:2, у чвертьфіналі без особливих проблем братківчани здолали «Арсенал» (Бучали) – 4:0. Цікавішим був поєдинок півфінальної стадії, де суперником були Доли (Долиняни). Ще до матчу відвертим фаворитом зустрічі була саме «Воля», однак на ділі було все не так безнадійно для колективу з Долинян. Увесь перший тайм пройшов за рівної гри, та наприкінці 45-хвилинки братківчани все ж зуміли вийти вперед. Здавалося б не буде інтриги у другому таймі, коли «Воля» забила другий м’яч, та за кілька хвилин «Доли» відквитали один м’яч, завдяки 11-метровому удару. Та зрівняти рахунок у зустрічі в колективу з Долинян не вистачило сил, а «Воля» зняла всі питання щодо переможця матчу, забивши третій м’яч - 3:1.

Непрості суперники були в Зорі (Керниця). Керничани в 1/8 у важкому матчі у Великому Любені здолали опір Вереса – 0:1, тоді як в 1/4 вже на своєму полі впевнено, не реалізувавши масу хороших нагод відзначитись у воротах суперника, здолали Роду (Родатичі) – 1:0. У півфіналі суперником був Богун (Підзвіринець), чемпіонський склад якого, Зоря  переграла на його ж полі тижнем раніше. Навряд чи хтось сподівався більшого від «Богуна» у цьому матчі, адже склад був неоптимальним, оскільки всі основні гравці цього дня брали участь у матчі обласної першості у складі «Газовика-Хуртовини» (Комарно) у надважливому матчі. Керничани на матч вийшли без двох гравців основи з атакувальної ланки. У стартові хвилини матчу саме «зоряні» заволоділи ініціативою і впродовж першої половини гри створили достатньо небезпечних моментів, реалізувавши які вже можна було б закривати питання щодо переможця матчу. Хоч і реалізація створених гольових можливостей у «Зорі» відверто кажучи накульгувала, та все ж керничани змогли відкрити рахунок наприкінці першого тайму, так званий гол «у роздягальню» забив наймолодший гравець у складі керницького колективу, якому лише 15 років. Майже не змінився вектор гри і в другій половині матчу. Вже всередині другого тайму керничани подвоїли свою перевагу у матчі, не міг Степан Сеник залишити поле «Колоса» без забитого м’яча. Богун зумів створити дві хороші нагоди і міг зрівнювати рахунок, однак тут на виходах безапеляційно зіграв голкіпер «Зорі», в обидвох моментах виручивши команду. А на останній компенсованій хвилині матчу остаточний рахунок оформив гравець, який вийшов на заміну, Марутяк Назар не знайшов відкритого гравця у штрафному майданчику і вирішив пробити самостійно з гострого кута, що стало несподіванкою для всіх, як і для футболістів так і для глядачів. 3:0 - впевнена вікторія Зорі.

Безпосередньо перед матчем настрої в команд доволі такі різні, і емоції після чемпіонату змішані. Воля в якійсь мірі повинна бути задоволеною, оскільки після 5 місця у сезоні 2018, братківчани здобувають бронзу чемпіонату і до останнього боролись за чемпіонство. Трохи зіпсував настрій братків чанам останній матч, в якому вони поступились 2:3 в Переможному, маючи завдання перемагати і контролюючи майже весь хід поєдинку. До слова, в разі перемоги, враховуючи результат зустрічі останнього туру у Великому Любені, Воля могла б піднятись на позицію віце-чемпіона. Вцілому команда в сезоні провела кілька невиразних матчів, і  все ж відчувається, що чогось всетаки бракує команді для цілісності і стабільності.

Керничани в останньому турі поїхали в Заверещицю. Багато думок щодо цього матчу, розмови про те, що керничани не приїдуть на гру, оскільки на медалі не претендують, та інше. Однак матч всетаки відбувся, господарі поля наприкінці першого тайму відкрили рахунок у матчі, з чим команди і пішли на перерву. Вже на старті другого тайму керничани мали можливість зрівняти рахунок, однак Ігор Іваночко не зумів реалізувати 11-метровий удар. Одразу ж тут спрацювало відоме футбольне правило, свою перевагу подвоїли господарі поля. Керничани ж таки згодом забили, все той же Ігор Іваночко головою переправив м’яч у сітку воріт суперника – 2:1. Гра дещо змінила своє русло, господарі почали грати  більш обережно та компактніше в обороні, що не дозволило гостям створити більше небезпечних моментів, до того ж ФК «Заверещиця» вийшовши в контратаку забила третій м’яч. З рахунком 3:1 господарі поля святкували перемогу, а після одного телефонного дзвінка, дізнались, що вони стали чемпіонами району. Таким чином обидві команди отримали своє: ФК «Заверещиця» - чемпіонство, а «Зоря» (Керниця) – ігрову практику перед фінальним поєдинком Кубка Городоччини.

Після відносно невдалих двох сезонів, керничани повертаються до когорти лідерів районного футболу, зупинившись на четвертій сходинці чемпіонату та поки без нагород. Керівництво клубу, футболісти та вболівальники не проти закріпити цей процес відродження боєздатного колективу, вигравши перший Кубок Городоччини.

Отож, цієї неділі, о 15:00 ми спостерігатимемо за безкомпромісною боротьбою двох амбітних та затятих колективів. А о 13:00 футбольну програму розпочне матч Першої ліги Львівської області ФОК «Городок» - СОК «Пульсар-Авангард» (Жидачів). 3 листопада чекаємо усіх на стадіоні «Колос», м. Городок.