Зоря (Керниця) та Воля (Братковичі) у фіналі першого Кубка Городоччини

Kubok 2

В неділю 29 вересня на стадіоні «Колос» в Городку відбулись півфінальні матчі першого розіграшу Кубка Городоччини з футболу. Першими на  поле вийшли колективи з Керниці та Підзвіринця. Шлях команд до цієї стадії був різним: Богун в 1/16 фіналу після 1:1, лише в серії пенальті здолали «Волю-2» у Братковичах, в 1/8 чемпіон не мав проблем у Зашковичах, перегравши місцевий Сокіл з рахунком 3:0, а в 1/4 знову після 1:1, в серії післяматчевих ударів були влучнішими від «Чайки» (Дроздовичі); Зоря ж в 1/8 у важкому матчі у Великому Любені здолала опір «Вереса» – 0:1, а в 1/4 вже на своєму полі впевнено (по грі) здолала «Роду» (Родатичі) – 1:0. До слова варто відмітити, що тижнем раніше команди вже зустрічались між собою, Богун після впевненого першого тайму (1:0), не зумів втримати атакувальний порив керничан і у підсумку поступився «Зорі» 1:2. Навряд чи хтось сподівався більшого від «Богуна» у цьому матчі, адже склад був неоптимальним, оскільки всі основні гравці цього дня брали участь у матчі обласної першості у складі «Газовика-Хуртовини» (Комарно) у надважливому матчі. Однак вболівальники команди розраховували на бойовий дух колективу, так як команда в чемпіонаті перебуває лише на 10-ій позиції, вихід у фінал – хороша можливість поборотись хоча б за один трофей. «Зоря» у цьогорічному чемпіонаті виглядає боєздатним колективом і попри складний календар ігор, ще веде боротьбу за медалі. Керничани на матч вийшли без двох гравців основи з атакувальної ланки. У стартові хвилини матчу саме «зоряні» заволоділи ініціативою і впродовж першої половини гри створили достатньо небезпечних моментів, реалізувавши які вже можна було б закривати питання переможця матчу. Хоч і реалізація створених гольових можливостей у «Зорі» відверто кажучи накульгує, та все ж керничани змогли відкрити рахунок наприкінці першого тайму, так званий гол «у роздягальню» забив наймолодший гравець у складі нашого колективу,якому лише 15 років. Майже не змінився вектор гри і в другій половині матчу. Вже всередині другого тайму керничани подвоїли свою перевагу у матчі, ну не міг Степан Сеник залишити поле «Колоса» без забитого м’яча. Богун зумів створити дві хороші нагоди і міг зрівнювати рахунок, однак тут на виходах безапеляційно зіграв голкіпер «Зорі», в обидвох моментах виручивши команду. А на останній компенсованій хвилині матчу остаточний рахунок оформив гравець, який вийшов на заміну, Марутяк Назар не знайшов відкритого гравця у штрафному майданчику і вирішив пробити самостійно з гострого кута, що стало несподіванкою для всіх, як і для футболістів так і для глядачів. Отож 3:0 – впевнена перемога «Зорі» і керничани виходять у фінал.

Kubok 1

О 16 год на поле вийшла друга пара півфіналістів – «Доли» (Долиняни) та «Воля» (Братковичі). Варто трохи розказати шлях команд до півфіналу: в 1/8 фіналу «Доли» на виїзді не відчули особливого опору збоку «Вереса» (Мавковичі) – 3:1, тоді як «Воля» відчула сильний спротив у Татаринові збоку місцевого «Дубовика» – 1:2; у чвертьфіналі «Воля» без особливих проблем здолала «Арсенал» (Бучали) – 4:0, а «Доли» у виїзному матчі в Дубаневичах здолали переможця першої ліги минулого сезону – 2:3. «Доли» після досить хорошого старту в чемпіонаті, згодом збавили оберти і тепер перебувають лише на 8-ій позиції турнірної таблиці і не претендують навіть на боротьбу за призові місця, тому вихід у фінал кубка – це хороша можливість для реабілітації перед розбитими надіями вболівальників. «Воля» в чемпіонаті веде боротьбу за чемпіонство, поступаючись лідеру 4-ма балами. Відвертим фаворитом зустрічі була саме «Воля», однак на ділі було все не так безнадійно для колективу з Долинян. Увесь перший тайм пройшов за рівної гри, та наприкінці 45-хвилинки братківчани все ж зуміли вийти вперед. Здавалося б не буде інтриги у другому таймі, коли «Воля» забила другий м’яч, та за кілька хвилин «Доли» відквитали один м’яч, завдяки 11-метровому удару. Та зрівняти рахунок у зустрічі в колективу з Долинян не вистачило сил, а «Воля» зняла всі питання щодо переможця матчу, забивши третій м’яч. 3:1 на користь братківчан, яких у фіналі вже чекає «Зоря». Фінальний матч Кубка Городоччини відбудеться 3 листопада, одразу після завершення чемпіонату.