Фінал Кубка Богдана Карп'яка

ФК «Миколаїв» – ФОК «Городок» 3:0

Голи: Мороз Андрій (47); Марунчак Вадим (76); Щурко Віталій (79)

Глядачі на трибунах стадіону «Газовик» у Комарно Городоцького району побачили голи лише після перерви. В дебюті другого тайму Андрій Мороз перехопив м'яч, вийшов на рандеву з голкіпером і відправив сферу у правий від воротаря кут – 1:0. На 76-ій хвилині Вадим Марунчак замкнув навіс партнера з кутового – 2:0. За мить Володимир Барбітов після перехоплення кулястого віддав пас Віталію Щурку, котрий, вийшовши віч-на-віч зі стражем воріт колективу з Городка, встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:0. Таким чином миколаївці під керівництвом тренера Романа Ченя вибороли цього року Кубок Богдана Карп'яка серед юнацьких команд. Однак сам факт виходу підопічних Романа Андруховича у фінал такого турніру це вже досягнення.