ФОК «Городок» стартує в обласній першості

Вже цієї неділі 14 квітня Футбольно-оздоровчий клуб «Городок» стартує в чемпіонаті Львівської області серед команд першої ліги. Городківчани їдуть у Золочів на матч проти місцевого «Сокола». Тому виникла потреба поспілкуватись з керівництвом та тренерським штабом стосовно завдань, поставлених перед клубом  у цьому сезоні.

Дещо прояснив стан справ у клубі президент ФОК «Городок» - Віктор Адаменко.

- Вітаю Вікторе Адамовичу. Кілька слів стосовно майбутніх виступів клубу.

- Прийшов час коротко окреслити ситуацію стосовно участі нашої команди в обласній першості. Першочергово хочу наголосити, що участь у змаганнях команда братиме саме завдяки нашому новому титульному спонсору компанії ТзОВ «ТАНК ТРАНС Україна». Саме керівник компанії Борщовський Тарас Ярославович зголосився взяти на компанію основні фінансові витрати клубу для участі в чемпіонаті, за що я йому і вся футбольна громадськість міста щиро вдячні. Адже на початку цього року стояло взагалі питання існування клубу, як учасника обласних змагань. За часи мого перебування у клубі на посаді президента, наш клуб вперше має досить таки потужні можливості і перспективи.

- Наскільки знаю, участь навіть у першій лізі області вимагає від команд значних фінансових вливань і це навіть не десятки, а сотні тисяч гривень.

- Саме так. Це і вступні внески, кошти за роботу арбітрів, виїзні матчі. Я дуже вдячний Тарасу Ярославовичу за підтримку нашої команди та довіру мені як керівнику клубу. Хочу запевнити, що всі виділені кошти компанією, використовуватимуться лише на клуб за прямим призначенням. Також, завдяки новому спонсору, клуб отримав нове футбольне екіпірування (на фото).

form Ghorodok 2019

Щодо завдань на сезон, коментарі надав тренер дорослої команди ФОК «Городок» - Селедець Олег.

- Олег Степановичу, яке завдання стоїть перед командою? На які позиції в турнірній таблиці розраховуєте цьогоріч?

- Перш за все хочу зазначити. Що кістяк команди й надалі базується на місцевих хлопцях, вихованцях саме городоцького футболу. Сезон ми розпочали у групі Меморіалу Ернеста Юста, на диво багатьом, наша команда видала хороші стартові 2 матчі проти іменитих суперників, підвела трохи реалізація, не вдався останній матч. У Кубку К. Мікльоша ми зіграли краще, двічі перемогли і вийшли вже в 1/4 фіналу турніру. Наразі у нас у заявці є 18 футболістів, можливо ще 2-3 гравців добавляться. Як зазначає Віктор Іванович, наш клуб у постійному пошуку молодих талантів на теренах району, тому запрошую молодих хлопців до команди. Що ж до завдань на сезон, перш за все це награвання боєздатного коллективу впродовж перших матчів, основною метою є закріпитись у першій пятірці Першої ліги.

- Наголошую, що ми запрошуємо молодь, долучатись до нашого колективу, а також мешканців м. Городок та району. Ми перебуваємо в постійному пошуку молодих талантів і ніхто не залишиться поза увагою – підсумував Віктор Адаменко.

На цьому закінчуємо нашу розмову про наш міський клуб, очікуємо, що місто побачить в цьому сезоні хороший футбол збалансованого колективу, який боротиметься на кожному клаптику футбольного поля за честь свого міста та району. Сподіваємось, що ця боротьба буде за найвищі місця, а вболівальники активно підтримуватимуть свою команду.

Орлик Р.В.