Відбулись фінальні матчі весняних кубків

7 квітня на стадіоні «Колос», м. Городок, відбулось справжнє футбольне свято. Центральний стадіон району приймав одразу три фінальні матчі передсезонних районних кубків.

Першими на вже озеленений весняним теплом газон вийшли фіналісти юнацького Кубка пам’яті Героїв Небесної сотні та Героїв АТО – «Доли» (Долиняни) та «Верховина» (Бартатів). У першому таймі тривала цілком рівна та результативна боротьба, команди двічі обмінялись забитими м’ячами і за рахунку 2:2 пішли на перерву. Зовсім іншим видався другий тайм футбольного матчу. Ще за 15 хвилин до фінального свистка жодна з команд так і не змогла бодай раз відзначитись у воротах суперника. А вже у заключні 15 хвилин матчу саме «Доли» (Долиняни) зуміли переламати хід зустрічі і тричі забили у ворота суперника. У підсумку 5:2 – цілком заслужена перемога  колективу з Долинян. Переможців та фіналістів привітали начальник відділу з питань молоді та спорту Городоцької районної адміністрації Міляновська Ірина та голова комітету з проведення змагань Федерації футболу Городоцького району Орлик Руслан, призери отримали пам’ятні дошку, кубок та медалі.

Після юнацького фіналу відбувся і фінальний матч Кубка пам’яті Героїв Небесної сотні та Героїв АТО вже серед дорослих команд. На полі зійшлись «Верховина» (Речичани) та «Галичина» (Хишевичі). Перший тайм команди провели досить збалансовано і в рівній боротьбі. Більш багатим на забиті м’ячі  видався другий тайм. На старті другої половини матчу нападник «Галичини» відзначився у воротах «Верховини», а вже через кілька хвилин, півзахисник прострілював з лівого флангу атаки, дезорієнтувавшись, голкіпер намагаючись відбити простріл, проштовхнув круглого у власні ворота – 0:2. Після такого повороту подій, «Верховина» просто змушена була йти вперед великими силами, тому що відігрувати вже потрібно було відставання у 2 м’ячі. Однак кинувши всі сили на атакувальні дії, колектив Речичан дорого за це поплатився, контратака «Галичини» і захисник «Верховини» збиває нападника суперника у своєму карному майданчику, пенальті, яке холоднокровно реалізував гравець «Галичини» – 0:3 і надії практично немає. Та все ж підопічні Романа Бали один м’яч відквитати зуміли. До завершення матчу залишалось 8 хвилин і «Галичина» потрапила у міцні лещата атакувальних дій «Верховини», однак верховинця так і не вдалось хоча б скоротити до мінімуму відставання у рахунку – 1:3, вдалий тренерський дебют Маслянка В.О. Переможців та фіналістів привітали голова Городоцької районної адміністрації Володимир Ременяк та голова Федерації футболу Городоцького району Селедець Олег.

Вже через кілька хвилин після нагородження призерів під звуки футбольного маршу на поле вийшли фіналісти Кубка пам’яті Михайла Березецького – «Дубовик» (Татаринів) та «Воля» (Братковичі).

Перед стартовим свистком фінального матчу, голова Федерації футболу Городоцького району Селедець Олег традиційно відзначив лауреатів сезону 2018:

«За висвітлення футбольних подій» - Орлик Руслан

«Кращий президент футбольного клубу» - Гринач Назар («Богун» (Підзвіринець))

«Кращий тренер футбольної команди» - Феляк Андрій (ФК «Заверещиця)

«Кращий бомбардир чемпіонату» - Деда Ярослав (ФК «Заверещиця)

«Кращий арбітр сезону» - Бей Роман

Після цих урочистостей пролунав стартовий свисток матчу між найсильнішими командами весняних передсезонних кубкових районних змагань. «Темною конячкою» в поєдинку був «Дубовик», який на шляху до фіналу почергово вибив з турніру таких іменитих суперників, як «Рода» (Родатичі) та «Зоря» (Керниця). Більш звичними є фінали турнірів для «Волі», яка у свою чергу за путівку у фінал  боролась  з «Соколом» (Грімне), «Вересом» (Мавковичі) та ФК «Заверещиця». Що ж до подій на футбольному полі, то цілком прогнозовано активніше матч розпочали саме «братківчани» і стартова 15-хвилинка була за ними. Однак ближче до середини тайму колектив з Татаринова вирівняв гру і навіть мав кілька можливостей відкрити рахунок у зустрічі, на заваді ставав голкіпер «Волі». Першу половину гри  можна записати більше в актив «дубовика», який старався грати «першим номером». Глядачі, яких до слова на стадіоні в цей день було «багацько», у першому таймі забитих голів так і не побачили. Як вже звикли глядачі у цей день, більш цікавою видалась друга 45-хвилинка. Колектив з Татаринова продовжував грати у футбол, який він пропонував у таймі другому. На 51 хвилині захисник «Волі» зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, Роман Бей впевнено вказав на 11-метрову позначку. Пенальті холоднокровно під перекладину пробив Томашевський Юрій, голкіпер «Волі» не розраховував на такий потужний удар і кинувся у правий нижній від себе кут – 1:0. За незначної ігрової переваги, але цілком логічно «Дубовик» виходить вперед у зустрічі. Тренер «Волі» Анатолій Кутний аж ніяк не розраховував на такий поворот подій, отримавши кілька «теплих слів» від наставника братківчани усіма силами кинулись відіграватись. Прекрасну нагоду змарнував Тарас Палашований Олег, який після подачі з кутового потужно пробив головою і вже здавалося б м’яч у сітці, та круглий по-зрадницьки відбився від газону і попрямував вище перекладини воріт. Це було тривожним дзвіночком для «Дубовика», оскільки в першому таймі таких можливостей у суперника майже не було. Здавалося, що ведучи в рахунку, колектив з Татаринова грав занадто відкрито з такою командою як «Воля» і невдовзі за це поплатився. Ще одна передача з кутового і Палашований Олег цього разу пробиває чітко – 1:1. Після цього братківчани «понеслись» вперед виривати перемогу, «Дубовик» намагався відповідати контратаками, та бракувало то завершального удару, то точності самому удару. А «Воля» вже через 6 хвилин вийшла вперед, відзначився Корнат Юрій. Цей гол остаточно надламав команду з Татаринова. «Воля» раз по раз проводила швидкі і потужні атаки, які майже завжди завершувались ударом по воротах. За 10 хвилин до завершення основного часу забили братківчаний і втретє, після синхронної помилки захисника та голкіпера, нападник віддав трохи засильний пас під удар по пустій рамці воріт Корнату Юрію, однак той знайшов можливість пробити по воротах хоча й несильно, коли голкіпер вже практично встиг на удар, однак не зумів його відбити, а проштовхнув рукою у власні ворота 1:3. Вже вдруге в цей день голкіпер проштовхує м’яч у цей же правий кут тих же самих воріт. Сил хоча б на фінальний штурм у «Дубовика» вже не залишалось, тому цілком заслужена перемога «Волі», яка зуміла переламати хід поєдинку і довести справу до переможного кінця.

Отож «Воля» перемогою в турнірі завершує підготовку до сезону, який стартує вже незабаром. У Дубовика колектив досить цікавий і їхні перемоги ще попереду.