Відбулись загальні збори

4 березня, у приміщенні актового залу на стадіоні «Колос» відбулись загальні збори президентів (представників) футбольних клубів (команд) району.

На порядок денний були винесені питання формату підготовчих кубків (Кубок пам’яті героїв Небесної Сотні та Героїв АТО, Кубок пам’яті М. Березецького), цьогорічного чемпіонату, першості та кубка району, розгляд нововведень, які заплановано ввести для проведення футбольних матчів у 2019-му році.

Перед безпосереднім розглядом  основних питань О. Селедець наголосив, що 23 лютого відбулись установчі збори громадської спілки «Федерація футболу Городоцького району», засновниками організації стали 11 зареєстрованих футбольних клубів, а також  були обрані необхідні керівні органи. Оскільки в представників не виникло жодних питань, збори перейшли у більш активну фазу.

Перш за все був оголошений орієнтовний кошторис витрат на змагання на сезон 2019, без врахування дитячих турнірів та організаційної роботи федерації (канцтовари, робота працівників і т. ін.), сума якого склала більше 40 тис. грн.

У сезоні 2019 передбачено декілька вагомих нововведень. Цьогоріч планується провести сезон за більш усталеною формулою, перш за все на старті сезону (після 1-2-го туру чемпіонату) буде проведено матч за Суперкубок, в якому повинні взяти участь чемпіон району («Богун» (Підзвіринець)) та володар Кубка пам’яті М. Березецького («Верес» (Мавковичі)).

Вперше запроваджено розіграш Кубка Городоцького району, в якому братимуть участь усі команди районних змагань (Вища та Перша ліга).

Загальними зборами вирішено 13-14 березня провести жеребкування Кубка пам’яті М. Березецького та Кубка пам’яті Героїв Небесної Сотні та АТО та розпочати розіграш цих турнірів 17 березня.

Рішенням загальних зборів внесено зміни в представлений проект регламенту щодо визначення футболістів-легіонерів, а саме:

1) Футболіст-легіонер – спортсмен, який не прописаний та не народився в Городоцькому районі;

2) Футболіст, який заявлений за одну з команд Учасника чемпіонату Львівської області чи будь-яку іншу команду (іншого району, Всеукраїнських змагань, закордонних змагань), а також не прописаний та не народжений в Городоцькому районі, може бути заявлений    за команду   Учасника   чемпіонату  ВЛ  чи  ПЛ  лише  як футболіст-легіонер;

3) Винятком є футболісти, які заявлені за одну з команд Учасника чемпіонату Львівської області чи будь-яку іншу команду (іншого району, Всеукраїнських змагань, закордонних змагань), які народились або прописані на території даної сільської ради чи один з батьків народився або щонайменше 10 років прописаний на території даної сільської ради, представник якої бере участь в чемпіонаті ВЛ чи ПЛ, не вважаються легіонерами.

4) У заявковий лист команди (клубу) учасника чемпіонату може бути внесено не більше трьох футболістів-легіонерів;

5) У заявковий лист команди (клубу) учасника першості може бути внесено не більше п’яти футболістів-легіонерів та не більше трьох футболістів-легіонерів може бути внесено у протокол матчу.

Команди зобов’язані до 31 березня здати усі наявні паспорти футболістів для їх переоформлення.