В перестрілці ФОК «Городок» поступається

«Старт» (Зимна Вода) – ФОК «Городок» 5:3

Голи: Личак (2); Оприск (27); Гудима (66); Гірський Т. (70); Сенишин (80) – Андрущишин (16; 19); Губаль (72)

«Старт»: Кравець Назар, Стадницький Павло, Оприск Роман, Пштир Роман (Зубар Святослав, 46), Гірський Тарас, Лаба Володимир, Личак Роман (Поточняк Тарас, 67), Шарабура Микита, Гудима Володимир, Краївський Ігор, Сенишин Назар (Грисьо Василь, 80)

«Городок»: Лютак Святослав, Зворський Роман, Садовський Богдан (Брузьо Дмитро, 87), Кликоцький Володимир (Бльок Володимир, 80), Муха Юрій, Попович Андрій, Михайлів Олег (Губаль Іван, 70), Страшкевич Вадим, Гук Василь (Гринач Назар, 65), Андрущишин Віталій, Гриб Андрій

Попередження: Стадницький (83) – Гриб (30); Лютак (35); Муха (46); Попович (63)

4 лютого на штучному полі стадіону «Сокіл» ФОК «Городок» у 2-ому матчі групового етапу Меморіалу Ернеста Юста зустрічався із чинним чемпіоном  Львова – зимноводівським «Стартом». Щодо стартових складів команд, слід відмітити, що городківчани перед матчем втратили двох основних гравців, захворів Мариняк Юрій, травми зазнав Хомин Роман, яких замінили Михайлів Олег та Гук Василь. У звичному складі вийшов «Старт», вкотре з іменитими футбольними прізвищами в стартовому протоколі, де присутні гравці прем’єр-лігових  «Думни», СКК «Демня», екс-карпатівці, колишня гравці «Арсенал-Київщини», МФК «Миколаїів», «Рух» (Винники) та інші.

У Стартові хвилини ініціативою заволоділи саме «стартівці» і вже на 2-ій Личак Роман відкрив рахунок у матчі. Однак пропустивши швидкий гол, городківчани не опустили рук і на 16-ій Андрущишин Віталій вирівняв становище команд, а вже через 3 хвилини все той же Андрущишин Віталій несподівано вивів городківчан вперед. Ще до завершення першої половини містяни могли і збільшити перевагу в рахунку, однак не зуміли як слід скористатись вбивчим моменто і натомість пропустили у свої ворота, на 27 хвилині рахунок зрівняв Оприск Роман. Підсумок першого тайму цілком логічний, рівний рахунок за рівної гри.

Не менш цікавим видався і другий тайм. ФОК «Городок» нічим по грі не поступався супернику, однак долю матчу вирішили індивідуальні  навики гравців «Старту». На 66 хвилині екс-карпатівець Володимир Гудима красивим дальнім ударом вразив ворота Святослава Лютака, без шансів для останнього, а через 4 хвилини Гірський Тарас пробив дев’ятку воріт городківчан. Губаль Іван ледь встигши замінити Михайліва Олега, відквитав один м’яч. Та все ж після цього на більше наша команда не спромоглась, отримавши у свої ворота 5-ий м’яч. У підсумку 5:3 на користь іменитого суперника.

Таким чином ФОК «Городок» поступається у другому матчі  поспіль, однак залишає хороше враження від своєї гри, фізичні кондиції ще не в повному порядку, та вже краще, зважаючи на статус суперників. В команди надалі залишається коротка лава запасних, тренерський штаб в пошуках підсилення. Наступний матч ФОК «Городок» зіграє в суботу, 9 лютого проти ФК «Львів» U-19.