27 січня, 16:00, стадіон «Сокіл», м. Львів

Арбітр: Юрій Пилипів. Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Юрій Кравченко.

«Юність»: Мельничук Андрій (Яцків Юрій, 46), Яворський Зеновій (Орбат Артур, 46), Гірний Святослав, Вітвіцький Андрій, Харкевич Юрій (Цвик Володимир, 80), Сідельник Дмитро (Породько Сергій, 75), Кравчук Любомир, Дроботій Павло (Слива Юрій, 70), Максимик Олег (Суслов Микола, 46), Сідельник Петро, Великий Олесь (Бугайчук Євген, 60)

Тренер: Андрій Шостак

«Городок»: Лютак Святослав, Мариняк Юрій, Садовський Богдан, Зворський Роман, Муха Юрій, Попович Андрій, Хомин Роман, Страшкевич Вадим, Андрущишин Віталій, Кликоцький Володимир, Гриб Андрій

Вийшли на заміну: Лой Юрій, Брузьо Дмитро, Попович Ігор, Михайлів Олег, Гринач Назар

Тренер: Олег Селедець

В неділю 27 січня на стадіоні «Сокіл» у м. Львів ФОК «Городок» провів свій перший матч у груповому турнірі ХХ-го Меморіалу Ернеста Юста. У першому матчі Групи 2, «Старт» (Зимна Вода) дещо несподівано здолав команду УПЛ ФК «Львів U-19» з рахунком 2:1. А суперником першим городківчан був міцний представник обласної прем’єр-ліги – «Юність» (Гійче). Одразу дещо здивував стартовим складом саме ФОК «Городок», в якому вийшов екс-гравець львівських «Карпат» Вадим Страшкевич. Також не слід не відзначити, що на посту головного тренера «Юності» дебютував Андрій Шостак. Що ж до самих подій на штучному газоні, то зі стартових хвилин саме городківчани доволі несподівано захопили ініціативу в матчі. Практично всю першу половину гри «містяни» почували себе господарями на полі, і на 25 хвилині Андрій Гриб відкрив рахунок у матчі. Впродовж наступних 20 хвилин городків чани могли забивати ще двічі, та надійним в цих епізодах був голкіпер «Юності». За підсумками першої половини гри гійченці були дещо приголомшені грою суперника.

В перерві матчу Андрій Шостак серйозно поговорив з підопічними та здійснив вдалу заміну.

У другій половині матчу городківчани віддали ініціативу супернику, сконцентрувавшись на контратакувальній грі. Та з плином часу гійченці все більше нагнітали ситуацію біля штрафного майданчика городківчан. Варто відзначити, що вже в стартові хвилини другого тайму не зміг продовжити гру один з основних опорників ФОК «Городок» Вихід на заміну Миколи Суслова кардинально змінив гру «Юності». На 68 хвилині Микола Суслов зрівняв рахунок, а вже за 5 хвилин до завершення основного часу вивів «Юність» вперед. Городківчани намагались вирівняти становище, однак їхні контратаки розбивались об захисні редути суперника.

Отож в підсумку 1:2 – ФОК «Городок» поступається «Юності» в першому матчі групового етапу турніру. Враження від гри городківчан лише позитивні, містяни грали на рівних з командою обласної прем’єр-ліги, в певній мірі команду підвела фізична підготовка. Тренер Олег Селедець зазначив: «Якби в першому таймі реалізували хоча б ще один свій момент, гра завершилася б по-іншому. А так шкода результату, але його потрібно забути і готуватись до наступної гри».

Це лише перший передсезонний матч, колектив тільки формується, команда тренується двічі на тиждень, зрозуміло що будуть ще підсилення, можливо хтось команду покине.

Наступний свій матч ФОК «Городок» зіграє о 19:30 год. 4 лютого проти «Старту» (Зимна Вода) на тому ж стадіоні «Сокіл».