«Залишусь ще принаймі на сезон»

мрія
11 листопада в Завидовичах «Мрія», розгромивши місцевий «Сокіл» (0:5), оформила перемогу у Першій лізі та здобула путівку у вищий дивізіон. Своїми враженнями про сезон ділиться тренер ФК «Мрія» Дубаневичі – Голубець Петро Васильович.

-  Петре Васильовичу, ще раз Вітаємо Вас із золотими медалями і здобутою путівкою у Вищу лігу. Перше що запитаю у Вас, яким було завдання на останній матч? Лише перемога?

-  Дякую за вітання. Звичайно ж мета цього матчу була лише одна – це перемога. Наша команда була налаштована лише на позитивний результат, лише на перемогу. Гравці, тренерський штаб та вболівальники клубу були мотивовані та повністю сконцентровані на цей матч.

Чи слідкували паралельно за матчем в Добрянах? Хлопців на полі інформували?

-  За матчем Ватри та Волі-2 не слідкували, так як нам була потрібна лише перемога і ніщо інше. Відповідно хлопці на полі про перебіг цього матчу не знали. У нас був повністю основний бойовий склад, який просто не мав права на будь-якого виду «осічку».

Що відчували після фінального свистка?

- Було приємно брати участь у такому матчі. Емоції переповнювали всіх, і гравців, і вболівальників та тренерський штаб.

- Яким був шлях «Мрії» до цього досягнення?

- Шлях був досить важким та тернистим. Звичайно що відбувались ротації, адже не можуть 12-14 гравців тягнути сезон. Я думаю всі знають, яка зараз ситуація, якісь хлопці від’їжджають підзаробити за кордон, хтось повертається, відповідно проводились певні зміни в складі. Щось виходило, а щось не зовсім, десь трохи втратили. Однак команда показала себе монолітним міцним колективом. Не обійшлося і без досвідчених гравців, які на полі надають спокій решті складу.

- Що вважаєте запорукою такого успіху?

-  Перша за все, такому досягненню передували нестабільні виступи. Вже у 2017 році Мрія саме у фінальному протистоянні з Волею-2 (перемога 2:1) ми здобули перший трофей – «Кубок осені». Вже весною цього року ми у фіналі «Весняного кубка» з рахунком 6:1 обіграли «Меридіан» (Шоломиничі), після чого нас записали до числа претендентів на перемогу в першості. Так би мовити ми свій статус підтвердили. Вважаю, що головну роль в цьому сезоні відіграла сама атмосфера в команді, її кістяк, цей склад, який награвався близько 10 років. Можливо десь якась магія чисел зіграла нам на руку, адже подібного в Дубаневичах не було ще з 1998 року, також цьогоріч ми відсвяткували 40-річний ювілей існування команди. Тому така перемога стала, так би мовити, вишенькою на цьому ювілейному торті.

Мрія

- І запитання на перспективу. Чи скористаєтесь своїм правом спробувати свої сили у наступному сезоні у Вищій лізі?

- Це питання вирішуватиметься вже безпосередньо перед стартом заявкової кампанії  майбутнього сезону. Перед клубом стоїть дві основні проблеми, які вплинуть на остаточне рішення – це фінансування та молодіжний склад. Якщо перше ще можна вирішити, то з «молодіжкою» складніше. У дорослій команді у нас є основний кістяк, який, я впевнений,  зможе тягатись з командами «вишки». Самі ж хлопці хочуть після тривалої перерви повернутись у вищий дивізіон.

- Кажуть, що Ви завершуєте свою тренерську каденцію.

- Я дуже вдячний своїм хлопцям за все що ми пережили єдиним колективом. Особисто для себе я вирішив, якщо буде надійне фінансування, підійде молодь і команда братиме участь у змаганнях серед команд Вищої ліги, залишусь ще принаймі на сезон. В іншому випадку тренерський місток я покину.

- Сподіватимемось , що Ви ще відчуєте смак перемог своєї команди серед команд Вищої ліги. Федерація футболу Городоцького району вітає «Мрію» з Дубаневич із золотом першості та бажає команді не втрачати мотивації та подальших успіхів.

 

Орлик Р.В.