Рішення КДК ФФГ

Чергове засідання КДК ФФГ відбулося на днях. На порядку денному стояли питання:

  1. Протест представників команди "Зоря" (Керниця) щодо звірки паспортних даних учасників матчу 23-го туру у складі команди "Рода" (Родатичі).
  2. Протест представників команди "Галичина" (Галичани) за участь у матчі 16-го туру у складі "Верховини" (Речичани) футболіста, який проводив вже другий матч протягом ігрового дня..
  3. Неявка юнацького та дорослого складів "Перемоги" (Переможне/Комарно) на домашній матч 24-го туру проти "Галичини" (Галичани).

 Після детального розгляду справ, КДК ФФГ ухвалив наступні рішення:

  1. Згідно протесту представників команди "Зоря" (Керниця) щодо звірки паспортних даних учасників матчу 23-го туру у складі команди "Рода" (Родатичі) проведено перевірку, порушень не виявлено, результат матчу (2:1) залишити силі.
  2. За участь у матчі 16-го туру у складі "Верховини" (Речичани) футболіста, який проводив вже другий матч протягом ігрового дня, зарахувати "Верховині" технічну поразку 0:3, а "Галичині" перемогу 3:0.
  3. За повторну неявку юнацького та дорослого складів "Перемоги" (Переможне/Комарно) на домашній матч 24-го туру проти "Галичини" (Галичани) виключити зі змагань обидва склади «Перемоги». У матчах що залишились, обидвом складам «Перемоги» зарахувати технічну поразку 0:3, а суперникам – технічну перемогу 3:0.
  4. Відповідні зміни внести в турнірні таблиці чемпіонату Вищої ліги серед дорослих та юнацьких команд.