Футбол на районі 18.06.2018

  Ця розмова назрівала вже давно. В нашій рубриці гостем сьогодні став голова Асоціації футболу м. Комарно та футболіст ФК «Перемога» (Переможне/Комарно) Олег Дзюба.

Dzyuba Oleg

-       У цьому сезоні чемпіонат району під егідою АФК не відбудеться. Що вважаєте основною причиною?

 Основною причиною є безперечно мала кількість команд, що залишились в АФК. Зокрема залишились команди з Бучал, Переможного, Підзвіринця і Татаринова. І як відомо команда Грімне виступає в першості Пустомитівського р-ну, а команди Тулиголов, Поляни, Лівчиць припинили своє існування (надіюсь тимчасово, а не остаточно). Тому і було прийнято рішення виступати  в змаганнях під егідою ФФГ.

-       Станом на сьогодні Газовик-Хуртовина лідирує у Другій лізі групи Б обласної першості. Перед клубом поставлено виходу у Першу лігу?

-      Питання виходу в першу лігу Львівської оласті - це питання скоріше до керівництва комарнівської команди. На мій погляд після 6-ти річної перерви, де команда не приймала участі в обласних змаганнях першочерговою метою є відродження клубу. Потрібно відновити інфраструктуру, чітко розставити організаційну роботу, догляд стадіону, транспорт, тренувальний процес, фінансово-матеріальну базу та інші суміжні аспекти.

  Дуже великим плюсом стало відновлення команди, адже попри дорослу команду, також і основна мета виховувати місцевих футболістів, які підсилять не тільки основу, але і дадуть непогану школу гравцям, що виступатимуть у районних змаганнях.

   Наразі робота в Газовик-Хуртовині проводиться на високому рівні, про що і свідчать результати команди, здобуті завдяки президенту Ковпаченку Олегу, тренеру Дибку Юрію та людям, що сприяють роботі клубу.

Unaky Komarno

-       За команду виступають футболісти лише з Городоччини?

-       Команда зібрана з вихованців команд Комарно, Грімна, Бучал, Переможного. Голкіпер Мельник Андрій також має досвід виступів за Хуртовину.

-       Як Ви ставитесь до чемпіонату ВЛ у такій кількості (15 команд)?

-       10 років не було об’єднаного чемпіонату Городоцького р-ну, тому позитивно ставлюсь, як до об’єднання, так і до такого формату проведення змагань. Чемпіонат стане набагато цікавішим та інтригуючим, а вболівальники вже зараз починають згадувати минулі баталії та з подвійним бажанням відвідують матчі.

Peremoga Peremozhne-Komarno

-       Донедавна  Ви були головою АФК та водночас заступником голови ФФГ. Які тепер Ваші функції?

-       Основним моїм футбольним життям наразі є функціонування команди ФК «Перемога» Переможне-Комарно. Але зважаючи на досвід перебування на посаді голови АФК допомагаю Олегу Степановичу по мірі своїх можливостей.

-      Кого вважаєте основними претендентами на чемпіонство ВЛ?

-      Важко сказати конкретно саме зараз, оскільки треба проаналізувати виступи команд з Комарнівського куща на фоні решти команд вищої ліги. Як мінімум після закінчення першого кола можна буде зробити перші висновки. Вважаю, що такі команди як Воля (Братковичі) та Верес (Мавковичі) є основними претендентами на найвищі місця.

-       А у Першій лізі?

-       Аналогічно до попередньої моєї відповіді.

-       Наскільки, на  Вашу думку змінився районний футбол впродовж цих останніх 10 років?

-     Якщо судити про команди з Комарнівського куща, то скажу так – команди, які приділяли належну увагу юнацьким складам зберегли і продовжують надалі демонструвати відповідний рівень. Бачимо є команди, які припинили своє існування – тобто про рівень говорити не доцільно, а є команди що працюють на перспективу і зважаючи на високу конкуренцію в вищій лізі і силу всіх команд – рівень безперечно має зрости. Як на мене, основною проблемою є недостатня кількість молодих футболістів, з якою стикаються практично всі команди. Чим більше уваги ми приділятимемо розвитку дитячого футболу – тим більша кількість команд буде і ростиме їхній рівень.

Dzyuba v gri

Ну що ж Олеже, на цій ноті і завершимо нашу розмову. Будемо сподіватись, що цей чемпіонат ні на мить не втрачатиме інтригу і буде надалі проводитись в такому форматі. Дякую Вам за змістовну інформацію і бажаю Вам і вашій Перемозі як гне дивно побільше перемог.

                                                                                                                                               Орлик Р.В.