Перша ліга (А), 3 тур

19-05-2019 14:00
 
Сокіл Зш - Юність
 
Галичина Х - Чайка ПЗ
19-05-2019 16:00
 
Дністер П - Сокіл Зв
19-05-2019 17:30
 
Смерічка - Гошани

Перша ліга (Б), 3 тур

19-05-2019 13:30
 
Меридіан - Ватра
19-05-2019 14:00
 
Верховина Р - Чайка Д
 
Галичина П - Вікторія
19-05-2019 17:30
 
Верховина Б - Сокіл В

rel12

Футбол на районі 03.05.2018

 Другим гостем нашої рубрики став Фостяк Олег, гравець мавковицького Вереса, який детальніше розповів про ситуацію в команді і подальші плани.  

                                               Fostyak Oleg Veres Mavkovychi

- У 2017-ому Верес фінішував на 4 позиції в чемпіонаті. Вважаєш це досягненням чи всетаки програною боротьбою за медалі?

- Враховуючи негативний старт сезону, то радше, досягненням, але враховуючи те, що була реальна можливість за останні декілька років стати призером, то варіант з програною боротьбою теж близький до істини.

- Чого не вистачало команді аби потрапити в медалі?

- До медалі забракло стабільності у всіх матчах, а домашніх матчах проблем не було, що стало значним досягненням, а от на виїзді було багато матчів від яких очікували більшого.

- В цьому році команда вже провела певну кількість матчів. Як можете оцінити готовність колективу до сезону?

- Наразі однозначної відповіді немає, оскільки на перегляді є значна кількість легіонерів, які не завжди знаходять спільну мову з кістяком команди, але останні матчі дають надію на позитивні результати й надалі.

- Кілька слів про матч з Зорею. Якщо не помиляюсь це перша перемога над сусідами впродовж кількох сезонів.

- Тут, знову ж таки допомогло рідне поле і доля фарту теж була. Це була перша гра за три сезони, яка відбувалась на стадіоні Гірник, попередні ігри чи то через санкції збоку федерації чи з організаційних причин вдома зіграні не були, а от останній домашній матч, який було зіграно з Зорею до цієї неділі, був теж з позитивним результатом.

- Чи є якісь зміни в складі і чи будуть?

- Тут знову ж таки повторююсь, на перегляді 6 гравців у сезоні з них буде виступати 3-4, а хто, це вже покажуть наступні матчі та домовленості з гравцями.

- В 1/4 фіналу Кубка пам’яті М. Березецького Верес вже вдруге зустрічався з Галичиною в цьому році і здобув мінімальну звитягу на своєму полі. Детально вивчали гру суперника?

- Гру суперника вивчили давно і не можна сказати, що він незручний, проте рівень фізичної підготовки дався взнаки в попередньому матчі, а в цьому на власному полі, були сподівання, що результат буде діаметрально протилежним. Тож завдяки підтримці рідних вболівальників і значним зусиллям ми все ж перемогли.

- Чого чекаєте від півфінального матчу з Верховиною (Речичани)?

- Команда для нас загадка, оскільки давно ми з ними не зустрічались. Враховуючи минулорічні виступи Верховини у Першій лізі, десь присутня думка, що поєдинок буде не з простих. А наявність групи сильних легіонерів в складі суперника лише посилює їхню спроможність серйозно претендувати щонайменше на місце у фіналі кубка. Звичайно ж ми зробимо все від нас залежне, аби для Верховини фінал залишився лише мрією.

Veres

- Яке завдання у команди на чемпіонат?

- Попередні завдання були озвучені, щодо Кубка, це звичайно, як і у всіх команд перемога. Стосовно чемпіонату, то медалі це однозначно, а спираючись на можливі позитивні результати перших матчів сезону то цілком можливо, що команда зазіхне на чемпіонство.

- Ну що ж, на цій хорошій ноті і завершимо нашу бесіду. Вдячний тобі за відкриту розмову і бажаю Вересу в цьому сезоні показати класну гру, ну і звичайно все ж таки привезти в Мавковичі медалі.

                                                                                                                                          Орлик Р.В.