Матч за звання абсолютного чемпіона Городоцького району з футболу

      23 жовтня на стадіоні «Газовик» м.Комарно відбувся фінальний матч з футболу за звання абсолютного чемпіона Городоцького району вищої ліги. На полі зустрілися ФК «Верес» смт. Великий Любінь та ФК «Газовик-Хуртовина» м.Комарно. Обидві команди показали свою майстерність, згуртованість та бажання до перемоги. Рахунок гри 4 : 4. Після серії пенальті перемогу здобула команда м.Комарно (3:2).
     Зі словами привітань до команд звернулися голова райдержадміністрації В.Ременяк, депутат Львівської обласної ради К.Кеньо, голова районної ради В.Більовський, голова Федерації футболу Городоччини О.Селедець, заступник голови Федерації футболу Городоччини О.Дзюба. Також на грі були присутні заступник голови радержадміністрації П.Стахів, заступник міського голови м.Комарно Ю.Іваненко та завідувач сектору молоді та спорту райдержадмінстрації О.Шльомська.
     Переможець та учасник фінального матчу з футболу за звання абсолютного чемпіона Городоцького району вищої ліги були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Також визначені кращі гравці: з ФК «Верес» - Бахарєв Михайло та з ФК «Газовик-Хуртовина» - Рибко Богдан, які були нагороджені призами від Комарнівської міської ради.