Кубок незалежності 2014

          Городок. Стадіон Колос, 24 серпня. Чотири дитячі команди – хлопчаки 2000 р.н. і молодші – випробували свої сили в день державного свята. Гра складалася з одного тайму у 20 хвилин (зараз так змагається вся Європа). Підсумки видались такими…

Півфінальні поєдинки: Дроздовичі – Бартатів 0:5; Городок – ДЮСШ «Зоря» (Мшана) 0:3.

В матчі за «бронзу» зійшлися городківчани та представники села Дроздовичі. Хлопці з райцентру взяли гору з рахунком 3:1.

Фінал кубкової гри звів у протиборстві мшанців та бартатівців. Основний час не виявив переможця, а в підсумку серії одинадцятиметрових гору взяли вихованці відділення спортшколи з Мшани (тренер Степан Лань). Отож, вони і стали переможцями змагань.

          Учасників турніру вітали заступник голови Городоцької РДА Тарас Орнат, помічник народного депутата України Юрій Лещинський та голова районної федерації футболу Олег Селедець. Приємну нотку в перебіг дійства додало нагородження спортивною формою юних футболістів з ДЮСШ райво (тренер Роман Андрухович), які неодноразово домагаються високих результатів в змаганнях обласного рівня. Слід зазначити, що нагородою для всіх учасників дитячого турніру стали солодощі. Про всі призи подбали представники Ярослава Дубневича.

          За Кубок Незалежності серед дорослих команд теж боролися чотири колективи – представники вищої ліги районної першості з футболу-2014. Гра складалась із двох таймів по 15 хв. кожен.

Півфінальні поєдинки завершились так: Великий Любінь – Долиняни 1:0, Суховоля – Братковичі 2:2 (після серії пенальті 2:4).

Матч за третє і четверте місця відбувся за участі Долинян і Суховолі, в підсумку гору з рахунком 3:2 взяли суховільчани.

          Фінальний поєдинок звів колективи з Великого Любеня та Браткович. Переконливу перемогу з «сухим» рахунком 4:0 святкували спортовці з курортного селища.Про кубки та медалі для відзначення учасників турніру подбала райдержадміністрація. Футболістів вітали та вручали нагороди представник відділу молоді і спорту райдержадміністрації Мирослава Виздрик та голова райради ВФСТ «Колос» Роман Струк. Юрій Лещинський окремо надав матеріальну допомогу команді села Братковичі на розвиток футболу.