2018 Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні та АТО
Print
Група 6 (Стадіон с. Мальованка) 01-04-2018 12:00 Юність 0 : 3 Чайка

Група 2 (Стадіон с. Тучапи) 01-04-2018 13:00 Буран 1 : 5 Рода

Група 3 (Стадіон с. Галичани) 01-04-2018 13:00 Галичина Г 1 : 0 Колос У

Група 4 (Стадіон "Шкільний", с. Заверещиця) 01-04-2018 13:00 Заверещиця 1 : 0 Чайка Д

Група 5 (Стадіон с. Косівець) 01-04-2018 13:00 Смерічка 1 : 6 Воля

Група 6 (Стадіон с. Мальованка) 01-04-2018 13:00 Мрія 1 : 0 ФК "Вишня"

Група 1 (Стадіон с. Добряни) 01-04-2018 13:30 Ватра 1 : 0 Доли

Група 4 (Стадіон "Шкільний", с. Заверещиця) 01-04-2018 14:00 Верховина Б 0 : 2 Верес М

Група 6 (Стадіон с. Мальованка) 01-04-2018 14:00 ФК "Вишня" 0 : 3 Юність

Група 2 (Стадіон с. Тучапи) 01-04-2018 14:45 Рода 1 : 1 Зоря

Група 3 (Стадіон с. Галичани) 01-04-2018 14:45 Верховина Р 2 : 3 Галичина Г

Група 5 (Стадіон с. Косівець) 01-04-2018 14:45 Воля 1 : 1 Гошани

Група 4 (Стадіон "Шкільний", с. Заверещиця) 01-04-2018 15:00 Верес М 3 : 1 Чайка Д

Група 6 (Стадіон с. Мальованка) 01-04-2018 15:00 Чайка 0 : 0 Мрія

Група 1 (Стадіон с. Добряни) 01-04-2018 15:15 Доли 2 : 1 Воля-2

Група 4 (Стадіон "Шкільний", с. Заверещиця) 01-04-2018 16:00 Заверещиця 3 : 0 Верховина Б

Група 6 (Стадіон с. Мальованка) 01-04-2018 16:00 Чайка 4 : 0 ФК "Вишня"

Група 2 (Стадіон с. Тучапи) 01-04-2018 16:30 Зоря 5 : 0 Буран

Група 3 (Стадіон с. Галичани) 01-04-2018 16:30 Колос У 0 : 1 Верховина Р

Група 5 (Стадіон с. Косівець) 01-04-2018 16:30 Гошани 1 : 1 Смерічка

Група 1 (Стадіон с. Добряни) 01-04-2018 17:00 Воля-2 0 : 3 Ватра

Група 4 (Стадіон "Шкільний", с. Заверещиця) 01-04-2018 17:00 Чайка Д 0 : 3 Верховина Б

Група 6 (Стадіон с. Мальованка) 01-04-2018 17:00 Мрія 1 : 0 Юність

Група 4 (Стадіон "Шкільний", с. Заверещиця) 01-04-2018 18:00 Верес М 1 : 1 Заверещиця

1/4 фіналу 07-04-2018 13:00 Чайка 4 : 3 Воля
  07-04-2018 14:00 Ватра 3 : 2 Заверещиця
  07-04-2018 15:00 Верес М 4 : 1 Мрія
  09-04-2018 15:00 Зоря 0 : 2 Галичина Г

1/2 фіналу 15-04-2018 13:00 Верес М 1 : 2 Галичина Г
  15-04-2018 13:00 Ватра 1 : 0 Чайка

ФІНАЛ 22-04-2018 17:00 Ватра 0 : 2 Галичина Г