__Медіа-партнери__

Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні та АТО

22-04-2018 17:00
 
Ватра 0 : 2 Галичина Г

Область:2 ліга, 1 тур

22-04-2018 16:00
 
Янів 4 : 1 Верес ВЛ
 
Газовик-Хуртовина 2 : 0 Сокіл Сок

Весна, 1/8 фіналу

22-04-2018 14:00
 
Буран 5 : 1 Чайка Д

Кубок М. Березецького, 1/8

22-04-2018 14:30
 
Верес М 3 : 2 Зоря
22-04-2018 14:00
 
Рода 2 : 2 Гошани
 
Воля 0 : 2 Доли

rel12

Першість області 2018 Перша ліга
Print
1 тур 14-04-2018 16:00 Авіатор 0 : 0 Нафтовик Б
  14-04-2018 16:00 Сокіл Б 6 : 2 Вікторія Т
  15-04-2018 16:00 Гал-КАТ 0 : 5 Галичина Д
  15-04-2018 16:00 СКК "Пісочна" 1 : 3 Богун Б
  15-04-2018 16:00 Кар'єр/Дністер 1 : 0 ФСК "Яворів"
  15-04-2018 16:00 ФОК "Городок" 1 : 2 Корміл
  15-04-2018 16:00 Авангард 2 : 3 Хімік Н.Р.

2 тур 21-04-2018 16:00 ФСК "Яворів" 2 : 0 ФОК "Городок"
  21-04-2018 16:00 Богун Б 1 : 1 Гал-КАТ
  21-04-2018 16:00 Скеля Ж/К 3 : 1 Авіатор
  22-04-2018 16:00 Корміл 1 : 2 Авангард
  22-04-2018 16:00 Галичина Д 0 : 0 Вікторія Т
  22-04-2018 16:00 Сокіл З 0 : 1 Кар'єр/Дністер
  22-04-2018 16:00 Нафтовик Б 0 : 2 Сокіл Б
  22-04-2018 16:00 Хімік Н.Р. 2 : 0 СКК "Пісочна"

3 тур 28-04-2018 16:00 ФОК "Городок" - : - Сокіл З
  28-04-2018 16:00 Авіатор - : - Хімік Н.Р.
  29-04-2018 16:00 Богун Б - : - Галичина Д
  29-04-2018 16:00 Сокіл Б - : - Скеля Ж/К
  29-04-2018 16:00 Вікторія Т - : - Нафтовик Б
  29-04-2018 16:00 Кар'єр/Дністер - : - Гал-КАТ
  29-04-2018 16:00 Авангард - : - ФСК "Яворів"
  29-04-2018 16:00 СКК "Пісочна" - : - Корміл

4 тур 05-05-2018 16:00 Галичина Д - : - Нафтовик Б
  05-05-2018 16:00 Сокіл З - : - Авангард
  05-05-2018 16:00 Скеля Ж/К - : - Вікторія Т
  05-05-2018 16:00 Богун Б - : - Кар'єр/Дністер
  05-05-2018 16:00 Корміл - : - Авіатор
  05-05-2018 16:00 Хімік Н.Р. - : - Сокіл Б
  05-05-2018 16:00 Гал-КАТ - : - ФОК "Городок"
  05-05-2018 16:00 ФСК "Яворів" - : - СКК "Пісочна"

5 тур 12-05-2018 16:00 ФОК "Городок" - : - Богун Б
  12-05-2018 16:00 Авіатор - : - ФСК "Яворів"
  13-05-2018 16:00 Кар'єр/Дністер - : - Галичина Д
  13-05-2018 16:00 Вікторія Т - : - Хімік Н.Р.
  13-05-2018 16:00 Авангард - : - Гал-КАТ
  13-05-2018 16:00 Нафтовик Б - : - Скеля Ж/К
  13-05-2018 16:00 СКК "Пісочна" - : - Сокіл З
  13-05-2018 16:00 Сокіл Б - : - Корміл

6 тур 19-05-2018 16:00 Сокіл З - : - Авіатор
  19-05-2018 16:00 Кар'єр/Дністер - : - ФОК "Городок"
  20-05-2018 16:00 Галичина Д - : - Скеля Ж/К
  20-05-2018 16:00 Гал-КАТ - : - СКК "Пісочна"
  20-05-2018 16:00 Хімік Н.Р. - : - Нафтовик Б
  20-05-2018 16:00 Богун Б - : - Авангард
  20-05-2018 16:00 Корміл - : - Вікторія Т
  20-05-2018 16:00 ФСК "Яворів" - : - Сокіл Б

7 тур 26-05-2018 16:00 ФОК "Городок" - : - Галичина Д
  26-05-2018 16:00 Авіатор - : - Гал-КАТ
  27-05-2018 16:00 Авангард - : - Кар'єр/Дністер
  27-05-2018 16:00 Нафтовик Б - : - Корміл
  27-05-2018 16:00 СКК "Пісочна" - : - Богун Б
  27-05-2018 16:00 Скеля Ж/К - : - Хімік Н.Р.
  27-05-2018 16:00 Сокіл Б - : - Сокіл З
  27-05-2018 16:00 Вікторія Т - : - ФСК "Яворів"

8 тур 02-06-2018 16:00 ФОК "Городок" - : - Авангард
  02-06-2018 16:00 Богун Б - : - Авіатор
  03-06-2018 16:00 ФСК "Яворів" - : - Нафтовик Б
  03-06-2018 16:00 Сокіл З - : - Вікторія Т
  03-06-2018 16:00 Галичина Д - : - Хімік Н.Р.
  03-06-2018 16:00 Гал-КАТ - : - Сокіл Б
  03-06-2018 16:00 Корміл - : - Скеля Ж/К
  03-06-2018 16:00 Кар'єр/Дністер - : - СКК "Пісочна"

9 тур 09-06-2018 16:00 СКК "Пісочна" - : - ФОК "Городок"
  09-06-2018 16:00 Авіатор - : - Кар'єр/Дністер
  10-06-2018 16:00 Вікторія Т - : - Гал-КАТ
  10-06-2018 16:00 Нафтовик Б - : - Сокіл З
  10-06-2018 16:00 Авангард - : - Галичина Д
  10-06-2018 16:00 Скеля Ж/К - : - ФСК "Яворів"
  10-06-2018 16:00 Сокіл Б - : - Богун Б
  10-06-2018 16:00 Хімік Н.Р. - : - Корміл

10 тур 16-06-2018 16:00 ФОК "Городок" - : - Авіатор
  17-06-2018 16:00 Гал-КАТ - : - Нафтовик Б
  17-06-2018 16:00 Богун Б - : - Вікторія Т
  17-06-2018 16:00 Галичина Д - : - Корміл
  17-06-2018 16:00 Кар'єр/Дністер - : - Сокіл Б
  17-06-2018 16:00 ФСК "Яворів" - : - Хімік Н.Р.
  17-06-2018 16:00 Сокіл З - : - Скеля Ж/К
  17-06-2018 16:00 Авангард - : - СКК "Пісочна"

11 тур 23-06-2018 16:00 Авіатор - : - Авангард
  23-06-2018 16:00 Сокіл Б - : - ФОК "Городок"
  24-06-2018 16:00 Нафтовик Б - : - Богун Б
  24-06-2018 16:00 Скеля Ж/К - : - Гал-КАТ
  24-06-2018 16:00 СКК "Пісочна" - : - Галичина Д
  24-06-2018 16:00 Хімік Н.Р. - : - Сокіл З
  24-06-2018 16:00 Вікторія Т - : - Кар'єр/Дністер
  24-06-2018 16:00 Корміл - : - ФСК "Яворів"

12 тур 30-06-2018 16:00 ФОК "Городок" - : - Вікторія Т
  30-06-2018 16:00 СКК "Пісочна" - : - Авіатор
  01-07-2018 16:00 Гал-КАТ - : - Хімік Н.Р.
  01-07-2018 16:00 Богун Б - : - Скеля Ж/К
  01-07-2018 16:00 Галичина Д - : - ФСК "Яворів"
  01-07-2018 16:00 Кар'єр/Дністер - : - Нафтовик Б
  01-07-2018 16:00 Сокіл З - : - Корміл
  01-07-2018 16:00 Авангард - : - Сокіл Б

13 тур 07-07-2018 16:00 Авіатор - : - Галичина Д
  07-07-2018 16:00 ФСК "Яворів" - : - Сокіл З
  07-07-2018 16:00 Вікторія Т - : - Авангард
  07-07-2018 16:00 Нафтовик Б - : - ФОК "Городок"
  07-07-2018 16:00 Хімік Н.Р. - : - Богун Б
  08-07-2018 16:00 Сокіл Б - : - СКК "Пісочна"
  08-07-2018 16:00 Скеля Ж/К - : - Кар'єр/Дністер
  08-07-2018 16:00 Корміл - : - Гал-КАТ

14 тур 14-07-2018 16:00 ФОК "Городок" - : - Скеля Ж/К
  14-07-2018 16:00 Авіатор - : - Сокіл Б
  15-07-2018 16:00 Богун Б - : - Корміл
  15-07-2018 16:00 Кар'єр/Дністер - : - Хімік Н.Р.
  15-07-2018 16:00 Галичина Д - : - Сокіл З
  15-07-2018 16:00 Авангард - : - Нафтовик Б
  15-07-2018 16:00 Гал-КАТ - : - ФСК "Яворів"
  15-07-2018 16:00 СКК "Пісочна" - : - Вікторія Т

15 тур 21-07-2018 16:00 Вікторія Т - : - Авіатор
  21-07-2018 16:00 Хімік Н.Р. - : - ФОК "Городок"
  22-07-2018 16:00 Скеля Ж/К - : - Авангард
  22-07-2018 16:00 Корміл - : - Кар'єр/Дністер
  22-07-2018 16:00 ФСК "Яворів" - : - Богун Б
  22-07-2018 16:00 Сокіл Б - : - Галичина Д
  22-07-2018 16:00 Сокіл З - : - Гал-КАТ
  22-07-2018 16:00 Нафтовик Б - : - СКК "Пісочна"