Першість області 2018 Перша ліга (юнаки)
Print
1 тур 14-04-2018 14:00 Авіатор (юн.) 4 : 0 Нафтовик Б (юн.)
  15-04-2018 14:00 Авангард (юн.) 2 : 0 Хімік Н.Р. (юн.)
  15-04-2018 14:00 Сокіл Б (юн.) 1 : 2 Вікторія Т (юн.)
  15-04-2018 14:00 Гал-КАТ 1 : 2 Галичина Д (юн.)
  15-04-2018 14:00 ФОК "Городок" (юн.) 6 : 0 Корміл (юн.)
  15-04-2018 14:00 СКК "Пісочна" (юн.) 1 : 1 Богун Б (юн.)
  15-04-2018 14:00 Кар'єр/Дністер (юн.) 5 : 0 ФСК "Яворів" (юн.)

2 тур 21-04-2018 14:00 ФСК "Яворів" (юн.) 1 : 2 ФОК "Городок" (юн.)
  21-04-2018 14:00 Скеля Ж/К (юн.) 0 : 1 Авіатор (юн.)
  22-04-2018 14:00 Корміл (юн.) 3 : 3 Авангард (юн.)
  22-04-2018 14:00 Галичина Д (юн.) 0 : 1 Вікторія Т (юн.)
  22-04-2018 14:00 Сокіл З (юн.) 1 : 0 Кар'єр/Дністер (юн.)
  22-04-2018 14:00 Нафтовик Б (юн.) 1 : 5 Сокіл Б (юн.)
  22-04-2018 14:00 Хімік Н.Р. (юн.) 1 : 1 СКК "Пісочна" (юн.)
  22-04-2018 14:00 Богун Б (юн.) 2 : 0 Гал-КАТ

3 тур 28-04-2018 14:00 ФОК "Городок" (юн.) 0 : 0 Сокіл З (юн.)
  28-04-2018 14:00 Авіатор (юн.) 3 : 2 Хімік Н.Р. (юн.)
  29-04-2018 14:00 Сокіл Б (юн.) 3 : 3 Скеля Ж/К (юн.)
  29-04-2018 14:00 Богун Б (юн.) 1 : 3 Галичина Д (юн.)
  29-04-2018 14:00 Вікторія Т (юн.) 3 : 1 Нафтовик Б (юн.)
  29-04-2018 14:00 Кар'єр/Дністер (юн.) 5 : 1 Гал-КАТ
  29-04-2018 14:00 Авангард (юн.) 8 : 0 ФСК "Яворів" (юн.)
  29-04-2018 14:00 СКК "Пісочна" (юн.) 4 : 0 Корміл (юн.)

4 тур 05-05-2018 14:00 Сокіл З (юн.) 3 : 2 Авангард (юн.)
  05-05-2018 14:00 Скеля Ж/К (юн.) 0 : 0 Вікторія Т (юн.)
  05-05-2018 14:00 Богун Б (юн.) 2 : 1 Кар'єр/Дністер (юн.)
  05-05-2018 14:00 Корміл (юн.) 1 : 4 Авіатор (юн.)
  05-05-2018 14:00 Гал-КАТ 1 : 3 ФОК "Городок" (юн.)
  05-05-2018 14:00 ФСК "Яворів" (юн.) 0 : 5 СКК "Пісочна" (юн.)
  06-05-2018 14:00 Хімік Н.Р. (юн.) 1 : 0 Сокіл Б (юн.)
  09-05-2018 14:00 Галичина Д (юн.) 6 : 0 Нафтовик Б (юн.)

5 тур 12-05-2018 14:00 ФОК "Городок" (юн.) 2 : 2 Богун Б (юн.)
  12-05-2018 14:00 Авіатор (юн.) 3 : 0 ФСК "Яворів" (юн.)
  13-05-2018 14:00 Кар'єр/Дністер (юн.) 2 : 1 Галичина Д (юн.)
  13-05-2018 14:00 Вікторія Т (юн.) 5 : 1 Хімік Н.Р. (юн.)
  13-05-2018 14:00 Авангард (юн.) 1 : 3 Гал-КАТ
  13-05-2018 14:00 Нафтовик Б (юн.) 2 : 0 Скеля Ж/К (юн.)
  13-05-2018 14:00 СКК "Пісочна" (юн.) 2 : 2 Сокіл З (юн.)
  13-05-2018 14:00 Сокіл Б (юн.) 3 : 0 Корміл (юн.)

6 тур 19-05-2018 14:00 Сокіл З (юн.) 0 : 0 Авіатор (юн.)
  19-05-2018 14:00 Кар'єр/Дністер (юн.) 2 : 2 ФОК "Городок" (юн.)
  20-05-2018 14:00 Галичина Д (юн.) 4 : 1 Скеля Ж/К (юн.)
  20-05-2018 14:00 Гал-КАТ 1 : 2 СКК "Пісочна" (юн.)
  20-05-2018 14:00 Хімік Н.Р. (юн.) 0 : 0 Нафтовик Б (юн.)
  20-05-2018 14:00 Богун Б (юн.) 1 : 2 Авангард (юн.)
  20-05-2018 14:00 Корміл (юн.) 0 : 3 Вікторія Т (юн.)
  20-05-2018 14:00 ФСК "Яворів" (юн.) 1 : 2 Сокіл Б (юн.)

7 тур 26-05-2018 14:00 ФОК "Городок" (юн.) 0 : 4 Галичина Д (юн.)
  26-05-2018 14:00 Авіатор (юн.) 5 : 4 Гал-КАТ
  27-05-2018 14:00 Авангард (юн.) 3 : 1 Кар'єр/Дністер (юн.)
  27-05-2018 14:00 Нафтовик Б (юн.) 7 : 0 Корміл (юн.)
  27-05-2018 14:00 СКК "Пісочна" (юн.) 1 : 1 Богун Б (юн.)
  27-05-2018 14:00 Скеля Ж/К (юн.) 2 : 1 Хімік Н.Р. (юн.)
  27-05-2018 14:00 Сокіл Б (юн.) 1 : 0 Сокіл З (юн.)
  27-05-2018 14:00 Вікторія Т (юн.) 4 : 2 ФСК "Яворів" (юн.)

8 тур 02-06-2018 14:00 Богун Б (юн.) 1 : 2 Авіатор (юн.)
  02-06-2018 14:00 ФОК "Городок" (юн.) 2 : 1 Авангард (юн.)
  03-06-2018 14:00 Галичина Д (юн.) 5 : 2 Хімік Н.Р. (юн.)
  03-06-2018 14:00 Гал-КАТ 1 : 3 Сокіл Б (юн.)
  03-06-2018 14:00 Корміл (юн.) 3 : 2 Скеля Ж/К (юн.)
  03-06-2018 14:00 Кар'єр/Дністер (юн.) 3 : 0 СКК "Пісочна" (юн.)
  03-06-2018 14:00 ФСК "Яворів" (юн.) 5 : 1 Нафтовик Б (юн.)
  03-06-2018 14:00 Сокіл З (юн.) 3 : 2 Вікторія Т (юн.)

9 тур 09-06-2018 14:00 СКК "Пісочна" (юн.) 1 : 2 ФОК "Городок" (юн.)
  09-06-2018 14:00 Авіатор (юн.) 0 : 0 Кар'єр/Дністер (юн.)
  10-06-2018 14:00 Авангард (юн.) 4 : 2 Галичина Д (юн.)
  10-06-2018 14:00 Скеля Ж/К (юн.) 3 : 1 ФСК "Яворів" (юн.)
  10-06-2018 14:00 Сокіл Б (юн.) 2 : 1 Богун Б (юн.)
  10-06-2018 14:00 Хімік Н.Р. (юн.) 0 : 1 Корміл (юн.)
  10-06-2018 14:00 Вікторія Т (юн.) 0 : 1 Гал-КАТ
  10-06-2018 14:00 Нафтовик Б (юн.) 0 : 1 Сокіл З (юн.)

10 тур 16-06-2018 14:00 ФОК "Городок" (юн.) 2 : 1 Авіатор (юн.)
  17-06-2018 14:00 ФСК "Яворів" (юн.) 3 : 4 Хімік Н.Р. (юн.)
  17-06-2018 14:00 Авангард (юн.) 1 : 2 СКК "Пісочна" (юн.)
  17-06-2018 14:00 Вікторія Т (юн.) 3 : 1 Богун Б (юн.)
  17-06-2018 14:00 Сокіл З (юн.) 8 : 0 Скеля Ж/К (юн.)
  17-06-2018 14:00 Гал-КАТ 5 : 1 Нафтовик Б (юн.)
  17-06-2018 14:00 Галичина Д (юн.) 7 : 2 Корміл (юн.)
  17-06-2018 14:00 Кар'єр/Дністер (юн.) 3 : 1 Сокіл Б (юн.)

11 тур 23-06-2018 14:00 Авіатор (юн.) 3 : 0 Авангард (юн.)
  23-06-2018 14:00 Сокіл Б (юн.) 2 : 2 ФОК "Городок" (юн.)
  24-06-2018 14:00 Вікторія Т (юн.) - : - Кар'єр/Дністер (юн.)
  24-06-2018 14:00 Корміл (юн.) 1 : 3 ФСК "Яворів" (юн.)
  24-06-2018 14:00 Нафтовик Б (юн.) 1 : 2 Богун Б (юн.)
  24-06-2018 14:00 Скеля Ж/К (юн.) 0 : 2 Гал-КАТ
  24-06-2018 14:00 СКК "Пісочна" (юн.) 2 : 5 Галичина Д (юн.)
  24-06-2018 14:00 Хімік Н.Р. (юн.) 0 : 5 Сокіл З (юн.)

1 тур 28-06-2018 14:00 Богун Б (юн.) 2 : 3 Сокіл З (юн.)

12 тур 30-06-2018 14:00 ФОК "Городок" (юн.) 4 : 1 Вікторія Т (юн.)
  30-06-2018 14:00 СКК "Пісочна" (юн.) 1 : 3 Авіатор (юн.)
  01-07-2018 14:00 Сокіл З (юн.) 3 : 0 Корміл (юн.)
  01-07-2018 14:00 Авангард (юн.) 4 : 0 Сокіл Б (юн.)
  01-07-2018 14:00 Гал-КАТ 4 : 0 Хімік Н.Р. (юн.)
  01-07-2018 14:00 Богун Б (юн.) 1 : 0 Скеля Ж/К (юн.)
  01-07-2018 14:00 Галичина Д (юн.) 8 : 0 ФСК "Яворів" (юн.)
  01-07-2018 14:00 Кар'єр/Дністер (юн.) 2 : 1 Нафтовик Б (юн.)

13 тур 07-07-2018 14:00 Хімік Н.Р. (юн.) 2 : 0 Богун Б (юн.)
  07-07-2018 14:00 Авіатор (юн.) 0 : 3 Галичина Д (юн.)
  07-07-2018 14:00 ФСК "Яворів" (юн.) 0 : 8 Сокіл З (юн.)
  07-07-2018 14:00 Вікторія Т (юн.) 1 : 4 Авангард (юн.)
  07-07-2018 14:00 Нафтовик Б (юн.) 3 : 1 ФОК "Городок" (юн.)
  08-07-2018 14:00 Корміл (юн.) 0 : 2 Гал-КАТ
  08-07-2018 14:00 Сокіл Б (юн.) 1 : 2 СКК "Пісочна" (юн.)
  08-07-2018 14:00 Скеля Ж/К (юн.) 0 : 6 Кар'єр/Дністер (юн.)

14 тур 14-07-2018 14:00 ФОК "Городок" (юн.) 3 : 1 Скеля Ж/К (юн.)
  14-07-2018 14:00 Авіатор (юн.) 3 : 2 Сокіл Б (юн.)
  15-07-2018 14:00 Гал-КАТ - : - ФСК "Яворів" (юн.)
  15-07-2018 14:00 СКК "Пісочна" (юн.) 1 : 4 Вікторія Т (юн.)
  15-07-2018 14:00 Богун Б (юн.) 4 : 1 Корміл (юн.)
  15-07-2018 14:00 Кар'єр/Дністер (юн.) 3 : 0 Хімік Н.Р. (юн.)
  15-07-2018 14:00 Авангард (юн.) 5 : 1 Нафтовик Б (юн.)
  15-07-2018 14:00 Галичина Д (юн.) 2 : 5 Сокіл З (юн.)

15 тур 21-07-2018 14:00 Вікторія Т (юн.) - : - Авіатор (юн.)
  21-07-2018 14:00 Хімік Н.Р. (юн.) 0 : 3 ФОК "Городок" (юн.)
  22-07-2018 14:00 Сокіл Б (юн.) 2 : 2 Галичина Д (юн.)
  22-07-2018 14:00 ФСК "Яворів" (юн.) - : - Богун Б (юн.)
  22-07-2018 14:00 Нафтовик Б (юн.) 0 : 1 СКК "Пісочна" (юн.)
  22-07-2018 14:00 Сокіл З (юн.) 3 : 3 Гал-КАТ
  22-07-2018 14:00 Скеля Ж/К (юн.) 0 : 4 Авангард (юн.)
  22-07-2018 14:00 Корміл (юн.) 1 : 3 Кар'єр/Дністер (юн.)