__Медіа-партнери__

Весна, 1/8 фіналу

22-04-2018 14:00
 
Буран - Чайка Д

Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні та АТО

22-04-2018 17:00
 
Ватра - Галичина Г

Область: 1 ліга, 2 тур

22-04-2018 16:00
 
Корміл - Авангард
 
Сокіл З - Кар'єр/Дністер

Область:2 ліга, 1 тур

22-04-2018 16:00
 
Янів - Верес ВЛ
 
Газовик-Хуртовина - Сокіл Сок

Кубок М. Березецького, 1/8

22-04-2018 14:00
 
Рода - Гошани
 
Воля - Доли
22-04-2018 14:30
 
Верес М - Зоря

rel12

Міні-футбол 2018 Городок-ліга 2018
Print
1 тур 04-02-2018 10:00 Корпорація КРТ 5 : 5 МФК "Перемога"
  04-02-2018 10:30 Керамбуд 6 : 0 МФК "Вікторія"
  04-02-2018 11:00 Бадер Україна 0 : 0 Ураган
  04-02-2018 11:30 Дует 4 : 1 МФК "Михаленичі"

2 тур 04-02-2018 12:00 МФК "Кам'янобрід" 0 : 5 Корпорація КРТ
  04-02-2018 12:30 МФК "Вікторія" 3 : 1 Бадер Україна
  04-02-2018 13:00 Ураган 0 : 2 Дует

3 тур 10-02-2018 10:00 Керамбуд 10 : 0 МФК "Кам'янобрід"
  10-02-2018 10:30 Бадер Україна 1 : 2 МФК "Перемога"
  10-02-2018 11:00 Дует 3 : 1 МФК "Вікторія"
  10-02-2018 11:30 МФК "Михаленичі" 0 : 3 Ураган

4 тур 10-02-2018 12:00 МФК "Кам'янобрід" 3 : 8 Бадер Україна
  10-02-2018 12:30 МФК "Перемога" 3 : 1 Дует
  10-02-2018 13:00 МФК "Вікторія" 3 : 0 МФК "Михаленичі"
  10-02-2018 13:30 Корпорація КРТ 1 : 5 Керамбуд

5 тур 17-02-2018 00:00 МФК "Михаленичі" 2 : 3 МФК "Перемога"
  18-02-2018 10:00 Бадер Україна 1 : 2 Корпорація КРТ
  18-02-2018 10:30 Дует 11 : 1 МФК "Кам'янобрід"
  18-02-2018 11:00 Ураган 4 : 2 МФК "Вікторія"

6 тур 18-02-2018 11:30 Керамбуд 4 : 1 Бадер Україна
  18-02-2018 12:00 Корпорація КРТ 5 : 3 Дует
  18-02-2018 12:30 МФК "Кам'янобрід" 3 : 0 МФК "Михаленичі"
  18-02-2018 13:00 МФК "Перемога" 1 : 3 Ураган

7 тур 25-02-2018 00:00 МФК "Михаленичі" 0 : 3 Корпорація КРТ

8 тур 25-02-2018 00:00 Керамбуд 3 : 0 МФК "Михаленичі"

7 тур 25-02-2018 10:00 Дует 1 : 5 Керамбуд
  25-02-2018 10:30 МФК "Вікторія" 7 : 3 МФК "Перемога"
  25-02-2018 11:00 Ураган 4 : 0 МФК "Кам'янобрід"

8 тур 25-02-2018 11:30 Бадер Україна 0 : 3 Дует
  25-02-2018 12:30 Корпорація КРТ 5 : 1 Ураган
  25-02-2018 13:00 МФК "Кам'янобрід" 3 : 6 МФК "Вікторія"

9 тур 11-03-2018 00:00 МФК "Михаленичі" 0 : 3 Бадер Україна
  17-03-2018 11:00 Ураган 1 : 4 Керамбуд
  17-03-2018 11:30 МФК "Перемога" 7 : 2 МФК "Кам'янобрід"
  17-03-2018 12:00 МФК "Вікторія" 0 : 3 Корпорація КРТ

2 тур 17-03-2018 12:30 МФК "Перемога" 3 : 10 Керамбуд