Західно-Український регіональний футбольний турнір серед дітей 2000 року народження

    29-30 березня в м. Коломия відбувся ХІ Західно-Український регіональний футбольний турнір серед дітей 2000 р.н. і молодших. Спортивну честь Городоччини там вперше відстоювала команда ДЮСШ райво (тренер Богдан Борис).


 

                                   


    Боротьба точилась у двох групах. Нашим юним спортовцям випало мірятися силами з однолітками в групі «Б». І здобутки видались такими: поразка у матчі з Новояворівськом (1:2), перемога над чернівчанами (4:2) та господарями поля (6:3). Набуті очки забезпечили городківчанам путівку до півфіналу. У цій грі наші хлопці зустрілися з сусідами-яворівчанами, яких і здолали за підсумкового рахунку 6:1. 

     Таким чином городоцький гурт став фіналістом. Екзаменатором його вправності в кульмінаційному матчі були футболісти з Новояворівська. Вихованці Б.Борися боролися завзято, та все ж змушені були поступитися – 1:2.


 

                                   


      «Срібло» коломийського турніру спільно кували всі члени нашого колективу (на фото): Святослав Лисак, Віталій Цап, Іван Комарницький (був визнаний кращим гравцем змагань), Василь Романчук, Володимир Смілка, Андрій Баран, Дмитро Бризьо, Олег Морміль, Василь Дунас, Артур Кутраш, Володимир Гринчишин.

Успіх колективу з Городоцької ДЮСШ райво поділяють доброчинці, які посприяли поїздці хлопців на Івано-Франківщину. Це – народний депутат Украяни Ярослав Дкбневич, голова Городоцької районної ради Василь Полумацканич та його помічник Мирослав Лебединський, міський голова Городка Микола Савка, депутат районної ради Роман Дунас.