Футбольні баталії на теренах району і не лише

У суботу свої поєдинки 2-го туру провели представники Городоччини у Першій лізі обласних змагань. Авіатор (Черляни) їздив у Жовкву, де на місцевому стадіоні «Розточчя» в присутності більше 400 глядачів, «авіатори» поступились місцевій Скелі з рахунком 1:3, а перед тим наші юнаки здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Віталія Лісного. Вже на 13 хвилині господарі вийшли вперед зусиллями Шляхетка Олега, а на 31 хвилині Стефаник Роман подвоїв перевагу Скелі. Другий тайм активніше розпочали гості і на 58 хвилині зуміли скоротити відставання в рахунку, відзначився Федичканич Василь. Однак на більше наші земляки не спромоглись, пропустивши на 71 хвилині знову ж від Шляхетка Олега. ФОК «Городок» їздив у Яворів, де зустрівся з місцевим ФСК. Юнаки городківчан здобули мінімальну перемогу 2:1, двічі відзначився Смівка Володимир. Знову дорослі не змогли набрати перші очки, поступившись 0:2. Багатою на футбольні події була неділя. Перші матчі у Другій лізі області відіграли Верес (Великий Любінь) та Газовик-Хуртовина (Комарно). Зовсім невдало розпочали футболісти з курортного селища, юнаки зазнали поразки 0:3, а в матчі дорослих складів на 4 м’ячі ФК «Янів» (Івано-Франкове) гості відповіли лише одним влучним ударом Пегитяка Ігора. До Комарно в гості завітав Сокіл (Сокільники). Юнацький склад господарів поля не мав проблем з гостями і переміг 3:0. Досить цікавим виявився матч між дорослими складами, Газовик-Хуртовина ще у першій половині гри двічі відзначившись у воротах суперниках зусиллями Михайла Андрушка та Остапа Дудка, впевнено довели матч до перемоги. До слова, команда з Комарна єдина з нашого району, яка здобула премогу у матчі дорослих складів.

Не було нудно і командам районного рівня. У єдиному матчі 1/8 фіналу Буран (Тучапи) приймав Чайку з Дроздович, яка без проблем перемогла з рахунком 5:1. Стартував на цих вихідних і Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО серед юнацьких складів. Мавковицький Верес не мав проблем з Апостольською чотою (3:0), угрівський Колос переграв юнаків з Родатич – 3:1, лише в серії пенальті вирішалась доля протистояння між братківчанами та гостями з Долинян (3:3), пен. 4:5 на користь гостей. Матч між Верховиною (Бартатів) та Гошанами (Градівка) перенесено на 29.04.2018.

Вже на стадії 1/8 фіналу Кубка пам’яті Михайла Березецького відбулись 2 матчі, які могли б бути вартими фіналу турніру. Чемпіон минулого сезону приймав бронзового призера, Колос (Долиняни) виглядав більш активним і переграв Волю з рахунком 2:0. В іншому поєдинку Верес (Мавковичі) приймав сусідів з Керниці. У напруженій боротьбі перемогу вибороли господарі поля – 3:2. Зовсім невпевнено на передсезонних турнірах виглядають колективи з Браткович та Керниці. Якщо у керничан проблеми тягнуться ще з минулого сезону (команда ніяк не може знайти стабільність як у грі так і в результатах), то гра чинного чемпіона не зовсім відповідає своєму рівню, можливо тренерський штаб награє нових гравців з перспективою вже на чемпіонат. У ще одному матчі Рода (Родатичі) не змогла переграти Гошани (Градівка), основний час матчу завершився з рахунком 2:2, а в серії післяматчевих пенальті більш влучними були гості - 3:4.

А вишенькою на нашому футбольному торті у сонячний недільний день став фінал Кубка пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО між Ватрою (Добряни) та Галичиною (Галичани). Жодна з команд, подолавши нелегкий шлях, не хотіла поступатись. Матч видався досить напруженим і насиченим, однак більш стійким виявився віце-чемпіон – 0:2. В першому передсезонному футбольному турнірі перемагає Галичина (Галичани). Команда добре укомплектована, гра колективу зараз на хорошому рівні, футболісти грають з великим бажанням і наполегливістю.

Сезон в обласних змаганнях вже набирає оберти. В наступному турі першої ліги, в суботу ФОК «Городок» намагатиметься взяти перші очки в чемпіонаті у матчі проти золочівського Сокола, а Авіатор прийматиме Хімік з Нового Роздолу.

29.04.2018 відбудуться і матчі турнірів районного рівня.

1/4 фіналу Кубка пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО серед юнацьких складів: Верховина (Бартатів) – Гошани (Градівка).

1/4 фіналу Кубка «Весна 2018»: Чайка (Дроздовичі) – Мрія (Дубаневичі), Галичина (Путятичі) – Чайка (Поріччя), Воля-2 (Братковичі) – Смерічка (Косівець), Юність (Мальованка) – Меридіан (Шоломиничі).

1/4 фіналу Кубка пам’яті М. Березецького: Верес (Мавковичі) – Галичина (Галичани), Колос (Угри) – Верховина (Речичани), Ватра (Добряни) – ФК «Заверещиця», Гошани (Градівка) – Доли (Долиняни).