НА КЛАСІ

22.10.2017  на стадіоні «Колос»  м.Городок відбувся фінальний поєдинок кубка «Золота осінь 2017», в якому зійшлись Зоря (Керниця) та ФК «Заверещиця». На матч команди вийшли у звичних стартових складах. Вже на 4 хвилині матчу ФК «Заверещиця» могла відкривати рахунок, після розрізного пасу нападник «річковиків» з лівого кута воротарського майданчика розстрілював ворота номінальних господарів, та надійно зіграв голкіпер «зоряних». Згодом ще один небезпечний момент виник біля воріт керничан, однак нападнику суперника забракло точності удару. Стало очевидним, що керничани знову ж вдались до вичікувальної тактики. Однак небезпечні моменти команда з Заверещиці створювала все  частіше, кульгала реалізація. Керничани ж у свою чергу зуміли відповісти одним контрвипадом, Борис Ю. та Лохно І. в центрі поля розіграли «стінку», останній викотив круглого під удар Бербеці П., та пас був дещо за сильним. А вже на 35 хвилині Зоря залишилась у меншості, після провалу в захисті Лохно І. лише з порушенням правил зумів зупинити суперника, який виходив на очну дуель з голкіпером, так званий «фол останньої надії» і вилучення півзахисника Зорі. Кількох сантиметрів забракло півзахиснику Заверещиці після  штрафного удару, щоб влучити у ствір воріт, де воротар Зорі вже був би не в змозі врятувати ситуацію. Здавалося б, при такій грі, гол у ворота керничан назрівав і ставав лише справою часу, так як «річковики» продовжували тиск. Переломний момент настав через 5 хвилин після вилучення, при виконанні штрафного удару, а саме подачі з правого флангу захисники Заверещиці невдало вибили м’яч із свого штрафного майданчика, де першим в метушні зорієнтувався Сеник Степан – 1:0. А вже через 4 хвилини керничани забили і вдруге: Іваночко І. виконав точну діагональну передачу на Бербеку П., котрий обманним рухом показав захисникам що буде бити по воротах, несподівано п’ятою скинув на Бориса Ю., останній точним і сильним більярдним ударом відправив круглого в дальню «шістку» воріт суперника без шансів для голкіпера – 2:0.  Вже в компенсований час до першого тайму Бербека П. міг довести рахунок до розгромного, однак удару з підйомом забракло лічених сантиметрів. Після таких подій команди і пішли на перерву.

Другу половину зустрічі, як і першу, активніше розпочав колектив із Заверещиці, але забили знову ж керничани. Стасюк А. заробив перспективний штрафний на лівому фланзі, Бербека П.  чітко навісив на Сеника С., який головою замкнув передачу не залишивши воротареві жодних шансів. А згодом забили «зоряні» і вчетверте, однак лайнсмен зафіксував положення «поза грою» в Бориса Ю. Увесь другий тайм Заверещиця билась об захисні редути суперника, та бодай один раз вразити ворота керничан так і не вдалось. У підсумку 3:0 на користь команди з Керниці. Варто подякувати обидвом командам за красивий і видовищний футбол. Заверещиця продемонструвала хороший атакувальний футбол, та, десь забракло долі везіння, десь індивідуальної майстерності, так, програли матч в більшості. Та слід наголосити, що в цьому сезоні колектив з Заверещиці добився значного прогрессу, грав нарівні з грізними суперниками і перемагав. Сама по собі команда молода і досить перспективна, все в неї ще попереду і чекаємо наступних звершень. Що ж до Зорі, то хлопці з Керниці показали свій високий командний бойовий дух, адже в меншості команда заграла навіть краще ніж до вилучення. Атаки (точніше контратаки) керничан були швидкими і жалючими. Зоря на класі обіграла суперника і кубком прикрила невдалий виступ в чемпіонаті.