Ще один скальп і сусідське дербі

15 жовтня на стадіоні "Колос" в м.Городок відбулись півфінальні матчі Кубка "Золота осінь 2017". Дуже багатим на забиті голи видався перший матч, в якому зійшлись віце-чемпіон Галичина (Галичани) та ФК "Заверещиця". Команди вирішили не затягувати й одразу кинулись в атаку. Краще виходило у Галичина, яка крок за кроком зуміла зламати суперника і впевнено повела в рахунку, а згодом забила ще двічі, на що "річковики" зуміли відповісти лише одним точним ударом. 3:1 - саме з таким рахунком завершився перший тайм матчу. Здавалося б у такій грі мало що зможе Заверещиця протиставити Галичині, у якої і надалі з'являлись нагоди для зняття питання переможця цього матчу. Однак в другому таймі Заверещиця зуміла кардинально переламати хід поєдинку, спочатку забивши на стартових хвилинах другого тайму, а згодом і дотиснувши суперника - 3:3. В останні 10 хвилин більш активною була Галичина, однак виснажена Заверещиця робила все можливе, аби дотягнути до серії пенальті - дотягнули. Саме в серії післяматчевих пенальті гравці Заверещиці були більш точними - 6:7. Таким чином Заверещиця після несподіваної перемоги (до слова також у серії пенальті) над чемпіоном Волею, продовжує збирати скальпи грандів, додавши до колекції і віце-чемпіона. А вже  22 жовтня команда спробує створити диво втретє, у фінальному поєдинку.
гал зав 1

гал зав 2
 Наступними на поле вийшли більш рівні за складом, дещо більш технічні команди, одвічні суперники - Верес (Мавковичі) та Зоря (Керниця), поєдинок, який багато хто хотів бачити у фіналі турніру. Команди вийшли у цілком прогнозованих складах, варто лише відзначити, що до Зорі повернувся півзахисник Ігор Іваночко. Матч команди розпочали без форсування подій, дещо активнішими були мавківчани, які першими й отримали чудову нагоду відкрити рахунок у матчі, однак блискавичну реакцію проявив голкіпер Зорі. Дивлячись на хід матчу, стало помітно, що керничани вибрали вичікувальну тактику і грають у невластиву їм гру другим номером. Моментів у першому таймі було не так багато, команди грали обережно. Та все ж рахунок було відкрито на 40 хвилині, керничани отримали право на виконання штрафного удару, який виконав Стасюк А., пробивши по воротах, захисники невдало вибили м'яч саме в зону, куди набігав же той Стасюк А., якому в даному випадку не залишалось нічого, як тільки розстріляти ворота суперника - 1:0. За мінімальної переваги керничан команди і пішли на перерву.

кер мав 1 - копия

кер мав 2 - копия

У такому ж ключі команди продовжували і в другому таймі. Однак кілька хороших нагод мали саме мавківчани, керничан в цих моментах знову ж таки виручив голкіпер. "Зоряні" ж тим часом використали одну із своїх небагатьох нагод, Блащак Ю. вирізав класну чітку повздовжню передачу на  Лохно І., круглий не встиг і землі торкнутись як півзахисник зумів його в дотик проткнути між воротарем, захисником і штангою (рідко коли побачиш такий гол на такому рівні) - 2:0. Після такого повороту подій мавківчанам нічого не залишалось, як йти лише вперед. Зоря свідомо ж віддала ініціативу і дозволяла мавківчанам комбінувати на своїй половині поля, чим і поплатилась. Верес заробив штрафний удар, після виконання якого м'яч влучив у перекладину і відскочив до трьох гравців Вереса, які набігали, Хавер Ю. вколотив круглого у сітку - 2:1. У мавківчан з'явилась надія врятувати матч, однак надалі керничани відвели гру до центру поля і могли навіть забивати втретє, однак  замкнути простріл з флангу Стасюку А. забракло всього кілька сантиметрів. А вже через кілька хвилин пролунав фінальний свисток. Слід зазначити, що зберегти переможний результат в матчі керничани змогли багато в чому завдяки самовідданій грі голкіпера. Отож Зоря виходить у фінал турніру і матиме хорошу нагоду прикрасити цей сезон кубком на тлі зовсім невдалого чемпіонату і таким чином вибачитись перед рідними вболівальниками.