__Медіа-партнери__

Весна, 1/8 фіналу

22-04-2018 14:00
 
Буран - Чайка Д

Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні та АТО

22-04-2018 17:00
 
Ватра - Галичина Г

Область: 1 ліга, 2 тур

21-04-2018 16:00
 
Скеля Ж/К - Авіатор
 
ФСК "Яворів" - ФОК "Городок"

Область:2 ліга, 1 тур

22-04-2018 16:00
 
Янів - Верес ВЛ
 
Газовик-Хуртовина - Сокіл Сок

Кубок М. Березецького, 1/8

22-04-2018 14:00
 
Рода - Гошани
 
Воля - Доли
22-04-2018 14:30
 
Верес М - Зоря

rel12

Підсумки восьмого дитячого турніру "УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА"

Народна думка від 1 вересня 2017р. 

Народна думка від 1 вересня 2017

     Результати матчів

25 серпня 2017 р.

10-00    «Янтарне» 0:1 ДЮСШ Самбір

10-30     ДЮСШ Городок 3:0 ФК «Львів» 

11-00     ДЮСШ Мостиська 0:1 «Покрова» 

11-30     ДЮСШ Самбір 4:1 ДЮСШ Городок 

12-00     КДЮСШ  Коломия 0:2«Янтарне» 

12-30    «Покрова» 4:0 «Арсенал»

13-00     «Буковина» 2:0 ДЮСШ Мостиська 

13-30     ДЮСШ Городок 1:0 КДЮСШ Коломия 

14-00     ФК «Львів» 0:0 ДЮСШ Самбір 

14-30     «Арсенал» 2:3 «Буковина»

15-00     ДЮСШ Кольчино 1:1 «Покрова» 

15-45     «Арсенал» 0:2 ДЮСШ Кольчино

16:15     КДЮСШ Коломия 0:5 ФК «Львів» 

16:45     «Янтарне» 0:1 ДЮСШ Городок 

17:15     ДЮСШ Мостиська 3:1 «Арсенал» 

17:45     «Буковина» 4:1 ДЮСШ Кольчино 

26 серпня 2017р.

10:00     ФК «Львів» 0:0 «Янтарне» 0:0

 10-30     ДЮСШ Кольчино 3:0 ДЮСШ Мостиська 3:0

 11-00     ДЮСШ Самбір 4:0 ДЮСШ Коломия 4:0

 11-30     «Покрова» 2:1 «Буковина» 2:1

 12-00     1 місце група А-2 місце група Б ДЮСШ Самбір 0:2 «Буковина»

 12-30     2 місце Група Б-1 місце група А «Покрова»  2:0 ДЮСШ Городок 

 13-00     3 місце група А-4 місце група Б ФК «Львів» 1:0 «Арсенал» 

 13-30     4 місце Група Б-3 місце група А ДЮСШ Кольчино 2:0 «Янтарне» 

 14-00     гра за 9-10 місце ДЮСШ Мостиська 0:3 КДЮСШ Коломия 

 14-30     гра за 7-8 місце «Янтарне» 3:1  «Арсенал» 

 15:00     Фінал Кубка надії ФК «Львів» 1:2 ДЮСШ Кольчино 

 15:30      матч за 3-4 місце ДЮСШ Городок 1:1 (пен. 3:2) ДЮСШ Самбір 

 16:00      Фінал  «Буковина» 0:1 «Покрова»  

1

2 

3

 

 

6

7

8

 

 

                                     Фіналіст турніру «Буковина»

4

                                   

 

                                      Переможець турніру «Покрова»

5