Область: 1 ліга, 6 тур

20-05-2018 16:00
 
Гал-КАТ 7 : 1 СКК "Пісочна"
 
Галичина Д 4 : 0 Скеля Ж/К

rel12

Підсумки першого кола у Першій лізі

                                      111               

Лише вчора завершились матчі 13-го туру, а отже і першого кола першості Городоччини. Таким чином можна підвести певні  підсумки змагань у Першій лізі.

Від самого старту змагань Смерічка (Косівець) утримує лідерство в дивізіоні. Команда виглядає досить збалансованою як в лінії атаки, так  і оборони. Смерічка впевнено  переграла  таких міцних суперників як Меридіан (Шоломиничі), Верховина (Речичани), Воля-2 (Братковичі), і лише за відсутності основних виконавців у складі, зазнала поразки від Галичини з Хишевич – 0:4. Окремо слід відзначити матч 12 туру проти Верховини, який хоча й завершився з рахунком 3:1 на користь Смерічки, та як стало відомо пізніше, представники Верховини одразу по завершенні матчу подали протест про участь у матчі незаявленого гравця у складі Смерічки. Як виявилось, даний гравець був відмічений у протоколі матчу, однак відсутній у заявці команди на сезон, внаслідок чого КДК ФФГ прийме рішення про зарахування технічної поразки 0:3 команді Смерічка і відповідно технічну перемогу 3:0 команді Верховина. Таким чином, забігаючи наперед, турнірна таблиця трохи зміниться, в активі Смерічки  буде 31 бал, у Верховини – 30, що не може не радувати око глядача.

косів

 

На третьому місці (26 очок) розташувалась Галичина (Хишевичі), яка до слова завдала першої поразки команді з Косівця (4:0), перемогла у матчах з Верховиною, Волею-2 та родатицькою Родою, але несподівано поступилась 0:4 Чайці з Поріччя. На відстані 4-ох очок на 4 позиції перебуває Меридіан (Шоломиничі), в цьому сезоні команда виглядає не такою стабільною як у минулому, бракує впевненості у матчах з командами з верхньої частини турнірної таблиці. Лише за різницею забитих-пропущених мячів Воля-2 поступається Меридіану, яка мінімально перемогла Верховину та Меридіан, але не змогла нічого протиставити команді з Косівця. Ще на один бал відстає Рода з Родатич. Команда, яка як то кажуть «зірок з неба не хапає», але впевнено бере очки в матчах з командами з другої частини турнірної таблиці. Варто лише відзначити перемогу в першому турі над братківчанами.

20197053 1685018555141266 1267117495 n

 По 19 балів в активі Ватри (Добряни) та Мрії (Дубаневичі). Останні між іншим вміло саме «відбирають» очки в таких команд як Галичина (Хишевичі) (0:0), Воля-2 (3:3), Смерічка (0:0), Меридіан (5:3). Чайка (Поріччя Задвірне) перебуває наразі на 9 позиції  (17 очок), моментами команда виглядає досить симпатично, як от красива перемога над Галичиною з Хишевич. Та все ж порічненці не виправдовують сподівань своїх вболівальників, беручи очки переважно в матчах з командами нижньої частини турнірної таблиці. На 10-11 позиціях з 15-ма та 14-ма балами відповідно, розташувались Сокіл (Вовчухи) та Легіон (Мильчиці).

реч

 

Що ж до аутсайдерів, то по 7 балів в Галичини (Путятичі), яка відверто розчарувала (можливо команда виснажилась у матчах з лідерами) та Вигодівки, яка усі 7 очок набрала в останніх 4-ох турах. Відвертим аутсайдером є Юність (Мальованка), яка крім нічийних результатів з Легіоном  та Галичиною П, решту поєдинків програла.

     Роблячи висновки з вищесказаного, слід зазначити, що змагання в першості Городоччини набувають все більш бойового характеру з відтінками інтриги, хочеться вірити, що в кінцевому результаті Верховина, Галичина Х чи навіть Меридіан, Воля-2 чи Рода зможуть дати гідний бій лідеру. Адже основні перипетії ще попереду.

                                                                                                        Орлик Руслан