Підсумки першого кола у Вищій лізі

                                                  

      Завершилась перша частина чемпіонату у Вищій лізі Городоччини, тому можна зробити певні висновки щодо футбольних змагань.
    У групі Б серед юнаків змагаються 7 команд. Беззаперечним лідером є фаворит турніру, підзвіринецький Богун,який із 6 матчів переміг у 5 і лише вдома не зумів переграти комарнівську Хуртовину – 2:2. Хуртовина ж без поразок йде на третій позиції і лише за додатковими показниками поступається Перемозі, в активі якої 4 перемоги і дві поразки. Відвертим аутсайдером ліги є грімненський Сокіл, який усі свої 6 поєдинків програв.
    Щодо дорослих команд, то тут лідерство наразі втримує татаринівський Дубовик, в активі якого жодної поразки – 20 очок. Команда заклала хороший фундамент для боротьби за перемогу в групі. На п’яти лідеру (18 балів) наступає підзвіринецький Богун, який демонструє високу результативність, лише в останніх 3-ох матчах команда відвантажила суперникам 18 м’ячів, пропустивши лише тричі. Відстаючи від 2-ої позиції на 5 очок в межах 2-ох балів знаходяться 4 команди, серед яких незначна перевага в бучалівського Арсенала. Несподівано в числі останніх перебуває і чинний чемпіон району Хуртовина, яка ніяк не може вийти свій рівень. На дні ж турнірної таблиці поки без очкового доробку Дністер (Поляна).
 
   лівчиці-татаринів
 
 
    Дещо цікавіша ситуація в групі А серед юнацьких складів, де юні футболісти демонструють надзвичайну результативність, в середньому 7,8 м’ячів за матч. Особливо виділяється команда з Заверещиці, яка здобула максимальний резултьтат у 8 матчах. Достойний опір Заверещиці змогли чинити лише команди Волі та Зорі, які вдома всетаки поступились багаторазовим чемпіонам з рахунком 1:2. По 18 балів в активі Верховини з Бартатова (яка доволі несподівано в останньому турі зазнала домашньої поразки 1:2 від Зорі) та братковицької Волі. Саме ці три команди вочевидь і розіграють увесь комплект нагород в групі А. На відстані 5 очок від 2-3-ої позиції перебувають Гошани з Градівки, ще на бал нижче розташувались керничани, які вчора не без проблем вивезли перемогу з Долинян (1:3). На 6 позиції розташувався Верес (Мавковичі) - 10 балів. Цілком можливо, що саме одна з цих команд «другого ешелону» зможе втрутитись в боротьбу за медалі. «Міцно закріпилась» на дні турнірної таблиці Галичина, пропускаючи щоматчу не менше 8 м'ячів.
 
1
 
      Ще більш інтригуючим виглядає сценарій в змаганні серед дорослих команд. Очолює турнірну таблицю братковицька Воля з 18-ма балами, 4-матчеву переможну ходу якої в останньому турі зумів зупинити долиняниський Колос (1:1). На відстані 3-ох очок від Волі розташувались Галичина, яка можливо в цьому сезоні всетаки зачепиться за такі довгоочікувані для рідних вболівальників медалі. Після вчорашнього переможного матчу над Зорею (3:2) долинянський Колос зрівнявся за кількістю балів з Галичиною. Потужно почавши сезон, здав позиції угрівський Колос, який в останніх 5 матчах зазнав 3-ох поразок, в 1 матчі переміг і ще раз зіграв внічию. Не відстають Верес (Мавковичі) і ФК «Заверещиця», остання "здулась" у матчах з більш іменитими суперниками. Саме над Зеверещицею здобули першу перемогу керничани, здавалося б команду прорвало. Однак вже в наступному матчі проти аутсайдера Верховини, Зоря хоча й показала пристойну гру, та фортуна явно була боці господарів (1:1), це перше очко для Верховини у вищому дивізіоні. До слова у вчорашньому матчі керничанам також не щастило, гол зі стандарту, пенальті та автогол. При
рахунку 3:0 на користь господарів, гості знайшли в собі сили відквитати 2 м'ячі, знову ж на боці господарів був каркас воріт, а також голкіпер, який у кількох моментах продемонстрував чудо-реакцію. Зоря залишається на 8 сходинці, і шанси на медалі стають дедалі примарнішими.
 
 мак
 
    Таким чином, підсумовуючи усе вищесказане, слід зазначити, що боротьба в чемпіонаті Городоччини зараз у самому розпалі (не зважаючи на тривалу перерву між колами). До фіналу змагань турнірні таблиці можуть кардинально змінитись, саме цим і цікавий чемпіонат.
 
                                                                                                                                                                          Орлик Руслан