Конкурс!!!

    20 січня стартує організований «Народною думкою» конкурс знавців футболу. Вести його  запропонували мешканцеві села Бірче Любомирові Троняку – людині, безмежно відданій улюбленій грі мільйонів. Протягом багатьох років пан Любомир збирає різноманітну цікаву статистику про футбольне життя нашого району, області, України та світу. І накопиченими знаннями радо ділиться з молоддю та ветеранами копаного м’яча. Відтак, маємо надію, гідно впорається з обов’язками ведучого газетного конкурсу ерудитів.
Сьогодні Л. Троняк розповідає про правила інтелектуального змагу:
- Конкурс матиме 8 турів по 12 запитань у кожному. Перші три запитання стосуватимуться історії футболу, решта дев’ять – правил гри у футбол. Але такий розклад буде лише у перших трьох турах. Починаючи з четвертого туру, чотири запитання з правил гри будуть замінені прогнозами на різні матчі. 
Правильні відповіді на запитання з історії футболу оцінюватимуться ТРЬОМА очками, стосовно правил гри у футбол – П’ЯТЬМА очками, точно вказаний результат гри – ЧОТИРИ очки, підсумок гри без точного результату – ДВА очки. 
Часу на відповіді буде вдосталь. Перші запитання опублікуємо 20 січня 2017 року в «Народній думці» та на сторінці районної газети у соцмережі «Фейсбук» (www.facebook.com/ndoom.lv), а відповіді можна буде надсилати до неділі 29 січня. Відповідно другий тур стартуватиме в районній газеті 27 січня, а відповіді надсилатимете до неділі 5 лютого і т.д.
УВАГА! Відповідати можна буде 
двома способами (на вибір): 
1) Через персональний комп’ютер – в мережах «ВКонтакті» і «Фейсбук» ПРИВАТНИМИ ПОВІДОМЛЕННЯМИ на сторінку ведучого (попередньо варто надіслати заявку в друзі: https://vk.com/ltronyak; або https://www.facebook.com/profile.php?id=100013819750593&fref=ts). 
2) Мобільним телефоном – голосовий зв’язок з 18 до 23 години щодня, СМС – цілодобово. 
Відповідь, надіслана через СМС, має виглядати так:
- з історії: перша цифра – це номер запитання, далі "зірочка" і дата чи цифра, залежно від запитання; 
- відповідь щодо правил гри: номер запитання, "зірочка", далі "так" чи "ні"; 
- прогноз: номер запитання, "зірочка", далі рахунок гри. 
Обов’язково дочекайтесь підтвердження про отримання СМС (голосом або текстом).
Відповіді надсилати на телефонний номер 067-95-04-189 (Троняк Любомир).Від редакції: конкурс знавців футболу проходить під патронатом депутата Городоцької районної ради Юрія Полуліха та районної федерації футболу. На трьох призерів (1, 2 та 3 місця) чекають безкоштовні квитки на футбольні матчі, що проходитимуть навесні поточного року на «Львів-Арені», а також заохочувальні подарунки.