__Медіа-партнери__

Весна, 1/8 фіналу

22-04-2018 14:00
 
Буран - Чайка Д

Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні та АТО

22-04-2018 17:00
 
Ватра - Галичина Г

Область: 1 ліга, 2 тур

22-04-2018 16:00
 
Корміл - Авангард
 
Сокіл З - Кар'єр/Дністер

Область:2 ліга, 1 тур

22-04-2018 16:00
 
Янів - Верес ВЛ
 
Газовик-Хуртовина - Сокіл Сок

Кубок М. Березецького, 1/8

22-04-2018 14:00
 
Рода - Гошани
 
Воля - Доли
22-04-2018 14:30
 
Верес М - Зоря

rel12

Перший дитячий турнір з футболу до дня Конституції України

Група А                                                                                        Група Б

1.Дроздовичі       7                                                                      1.СШ №5                  9

2.СШ №4            7                                                                      2.Камянобрід             4

3.СШ №3            3                                                                      3.Бучали                   3

4.Братковичі       1                                                                      4.СШ №2                  1

1 тур                                                                                            1 тур

СШ 4-Дроздовичі 0:0                                                                СШ №5-Бучали 2:0

Братковичі-СШ №3 0:2                                                             Камянобрід-СШ №2 0:0

2 тур                                                                                            2 тур

СШ №4-Братковичі 3:1                                                             СШ №5-Камянобрід 1:0

Дроздовичі-СШ №3 8:0                                                            Бучали-СШ №2 2:0

3 тур                                                                                            3 тур

СШ №4-СШ №3 3:0                                                                  СШ №5-СШ № 2 3:0

Дроздовичі-Братковичі 3:0                                                       Бучали-Камянобрід 0:2

Кращий гравець турніру: Станько Андрій

                                                            Матч за 3 місце

                                                  Камянобрід-СШ № 4 1:1 (с.п.3:4)

                                                                    Фінал

                                                       СШ № 5-Дроздовичі 3:0